Προς το περιεχόμενο

paypal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι δυστυχώς παίζονται πολλές "απατεωνιές".Εμ πληρώνεις προμήθεια για να καταθέσεις λεφτά,έμ στα παίρνουν και από τις συναλλαγές που κάνεις :evil:

Και όχι τίποτα αλλά έτσι όπως τα είχα υπολογίσει είχα σκοπό να αγοράσω και κάτι άλλα ψιλά πραγματάκια και τώρα δεν με φτάνουν τα λεφτά που έχει μέσα η κάρτα :cry:

Πάντως από 1 USD = 0.819717 EUR που είναι ο συντελεστής με βάση το xe.com ο τελικός συντελεστής με τις προμήθειες κλπ. προέκυψε 1 USD = 0.866 EUR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Superfunk εξαρτάτε από την τράπεζα. Η Apha bank (visa electron) δεν μου έχει κρατήσει ποτέ προμήθεια για μετατροπή ευρώ σε δολλάριο, αλλά ούτε όταν κάνω αγορές μέσω paypal. Ενώ παλαιότερα που χρησημοποιούσα την πιστωτική του Πατέρα μου από την Eurobank πάντα κρατούσε προμήθεια για τα δολλάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά μόλις προσέθεσα χρεωστική κάρτα στο Paypal (add credit card). Το αντικείμενο που θα αγοράσω ξεπερνάει τα 100 euros οπότε θα πρέπει να περιμένω τον 4ψήφιο κωδικό να μου σταλεί μέσω e mail; Πρέπει να κάνω καμία άλλη κίνηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου