Προς το περιεχόμενο

Επιτελους! Αλλοι 18 μηνες ΣΚΛΑΒΙΑΣ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 270
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oπως κι εγώ δεν είμαι υποχρεωμένη να τρέχω να γλιτώσω από τον κάθε μαλάκα που με κυνηγάει να του δώσω λεφτά για να πάρει ουσίες.

Αλλά είπαμε καλύτερα ξεχωριστοί χώροι παρά απαγόρευση παντού.

Φυσικά,αλλά αυτό δεν έχει καμία σχέση.Είναι δύο ξεχωριστά προβλήματα που πρέπει να λυθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά,αλλά αυτό δεν έχει καμία σχέση.Είναι δύο ξεχωριστά προβλήματα που πρέπει να λυθούν.

Nαι αλλά αντί να διορθώσουν τα δύσκολα και επικίνδυνα καθονται και ασχολούνται με γόπες!

 

Υ.Γ. Να θυμάσαι ότι ο καπνιστής δεν είναι ανεγκέφαλος αλλά εθισμένος. Μια αρρώστια είναι κ ο εθισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nαι μια χαρά... Μετά από μερικές μέρες με ξαναφώναξαν! 8)

Αυτό είναι καλό σημάδι.

 

Καλά δε θα βρίζω... Αλλά για σένα το κάνω μόνο να το ξέρεις.

Ευχαριστώ. Με κάνεις τόσο ευτυχισμένο που μάλλον θα ξεχάσω να καπνίσω την επόμενη ώρα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάπνισμα είναι ένα είδος ναρκωτικού σίγουρα όχι τόσο επικίνδυνο αλλά θανατηφόρο μακροπρόθεσμα.Παρ'όλα αυτά εγώ δεν κατακρίνω τους καπνιστές γιατί καπνίζουν,κατακρίνω τους καπνιστές που καπνίζουν μέσα στη μούρη μου και το μισό τους τσιγάρο το κάνω εγώ χωρίς να το θέλω.Και μην ξεχνάμε το ποιο βασικό. Μπορεί κάποιοι να έχουν άσθμα και να τους προξενίσουν σοβαρή ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι καλό σημάδι.

Ευχαριστώ. Με κάνεις τόσο ευτυχισμένο που μάλλον θα ξεχάσω να καπνίσω την επόμενη ώρα.  :)

Εγω παλι οσο σκεφτομαι το οτι δε θα μπορω σε μερικους μηνες να βγω να διασκεδασω καπνιζω περισσοτερο!!!!

ninja κι εγω ασθμα εχω!!!!! αλλα παντα σεβομουν τους μη καπνιστες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι οσο σκεφτομαι το οτι δε θα μπορω σε μερικους μηνες να βγω να διασκεδασω καπνιζω περισσοτερο!!!!

ninja κι εγω ασθμα εχω!!!!! αλλα παντα σεβομουν τους μη καπνιστες....

Έχεις άσθμα και καπνίζεις ???

Αμάν βρε παιδιά προσέξτε λίγο την υγεία σας

Φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις άσθμα και καπνίζεις ???

Αμάν βρε παιδιά προσέξτε λίγο την υγεία σας

Φιλικά πάντα

Και να είχα μονο το ασθμα καλα θα ηταν!!!!! ευχαριστουμε που μας προσεχεις :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλά αντί να διορθώσουν τα δύσκολα και επικίνδυνα καθονται και ασχολούνται με γόπες!

 

Συμφωνω για τα προβληματα σου, τα περνω κ γω αλλα..Ένα βημα την φορα, κατι ειναι κ αυτο ε? ::)

Εξ αλλου τι να κανεις για τους τυπαδες στην Ομονοια οταν οι μεγαλοι ναρκεμποροι αλωνιζουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω για τα προβληματα σου, τα περνω κ γω αλλα..Ένα βημα την φορα, κατι ειναι κ αυτο ε? ::)

Εξ αλλου τι να κανεις για τους τυπαδες στην Ομονοια οταν οι μεγαλοι ναρκεμποροι αλωνιζουν???

Κοιτα, για μενα αυτο που πρεπει να γινει ειναι να μην επιτρεπεται να πουλανε τσιγαρα σε παιδια κατω των 18.

Εγω καπνιζω απο τα 12 και πιστευω οτι αν ηταν απαγορευμενη η πωληση καπνου, τσιγαρου, πουρων κλπ δε θα καπνιζα ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου