Προς το περιεχόμενο

zzsounds και musiciansfriend ερώτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και βέβαια είναι απο τα κολοσιαια online music strores ΜΟΝΟ το www.music123.com στέλνει εκτός ΗΠΑ :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχε υπ'οψη οτι τα ειδη απο Αμερικη επιβαρυνονται με πολυ υψηλα εξοδα μεταφορας και με εκτελωνισμο.Εγω αγορασα ενα sampler 400$ απο το Ebay και επιπλεον:78$ για αποστολη (ΟΧΙ αεροπορικη!) και 60 euro τελωνειο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως την εκτελωνίστρια την έλεγαν Κουλούρη;... :x

 

Βασικός κανόνας: όταν εισάγεις μόνος σου κιθάρα στην Ελλάδα εκτελωνίζεις ο ίδιος ή εξουσιοδοτείς κάποιο κοντινό σου πρόσωπο. Η προαναφερθείσα "κυρία" μου ζητούσε πάντα τα διπλά απ'ό,τι ήξερα πως έπρεπε να πληρώσω για τις κιθάρες που έφερνα από Αμερική. Φυσικά, έκανα μόνος μου τον εκτελωνισμό, αλλά μετά την πρώτη φορά, όταν με ειδοποιούσαν ότι το δέμα έφτασε, ζητούσα πάντα να μου πουν πόσα "έπρεπε" να πληρώσω, για να 'χω να λέω και να τους κάνω ρεζίλι!... :twisted:

 

ikon, ~140 έπρεπε να πληρώσεις τελωνείο. :wink:

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν τη ξέρω τη μαντάμ...

τέλος πάντων, έχω ξεψαρώσει τώρα, άμα μου ξανατύχει κάτι τέτοιο θα πέσει πολύ....γέλιο. πάντως όταν έκανα τις συννενοήσεις με τον τύπο απο τον οποίο την αγόρασα, κανονίσαμε να βάλουμε κάποιου είδους ασφάλεια....ίσως γι'αυτό να ήταν τόσα πολλά...

¶κη σήμερα παρείγγειλα το kontakt 2. γιούχου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου