Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για ενισχυτή και ηχεία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας θα αγωράσω σε λύγω καιρό 2 ηχεία behringer 250 watt rms και ενισχυτή europower 2x750 watt στα 4 Ωm. Θα είθελα να μου πείτε την γνώμη σας και να μου στείλετε απο που μπορώ να βρω πληροφορίες για τα συγγεκριμένα ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε κάλυψε το noizbox?

 

Τα ηχεία κ ο ενισχυτής είναι οκ για αρχή και αναλογά με τα χρηματα που διαθέτεις.Για να ανεβείς κλάση στον ήχο-δυνατότητες θές τα διπλάσια λεφτά.

 

http://www.behringer.com/

Εδώ θα βρείς πληροφορίες κ τεχνικά χαρακτηριστικά.

 

Μεγιά κ καλοάκουστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σας θα αγωράσω σε λύγω καιρό 2 ηχεία behringer 250 watt rms και ενισχυτή europower 2x750 watt στα 4 Ωm. Θα είθελα να μου πείτε την γνώμη σας και να μου στείλετε απο που μπορώ να βρω πληροφορίες για τα συγγεκριμένα ευχαριστώ

 

Ποσα χρήματα διαθέτεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα δύο ηχεια και τον ενισχυτή θα δώσω 800 αλλα μπωρώ να δώσω μέχρι και 2000 euro

 

Σε ρώτησα γιατί εμείς είχαμε πάρει στο θέατρο 2 mackie srm350 τα οποία είναι καταπληκτικά και κοστίζουν κάτω απο 800 το ζευγάρι.

Δεν ξέρω ακριβώς τις ανάγκες σου, αλλα πρόβα και μικρό live βγαίνει μια χαρα νομίζω.

Ακόμη καλλίτερα με την προσθήκη ενός ή δυο subwoofer.

Νομίζω καλλίτερη επιλογή απο behringer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου