Προς το περιεχόμενο

Nik Huber Orca Custom


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και είναι push push όχι push pull

 

Πού μπορούμε να βρούμε 250k push-push pots?

 

 

Με πρόλαβες. :D

Πάνω που ήθελα να ρωτήσω το ίδιο πράμα ακριβώς.

Αν υπάρχουν 2 μόντες που θα ήθελα να κάνω στη κιθάρα μου είναι push push volume αντι push pull και να αλλάξω το tone με αυτό που φοράνε οι duesenberg.

 

Αλλά μάλλον σε λάθος μέρος ρωτάμε.

 

Γιούχου, χερρ Στάυροοοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι μου ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια..

Να φανταστείτε και 'γω πολλές φορές όταν δεν παίζω την έχω στην βάση απέναντί μου και την κοιτάω (το πρωτοφανές είναι πως κάποιες φορές την έχω γυρισμένη ώστε να βλέπω την πλάτη του σώματος.....απίστευτο αυτό το μαόνι)

Για το κλιπάκι σκέφτομαι να βάλω αγγελία "Ζητείται  "δακτυλάς" για ηχογράφηση αξιοπρεπούς κλιπ" ;D ;D ;D

Για τα pots και γω τον Σταύρο θα ρωτούσα αμέσως..

Πάντως το push-push είναι απίστευτη ευκολία. Η κίνηση του χεριού πλέον είναι εντελώς μηχανική.

Και πάλι ευχαριστώ για τα σχόλιά σας.

Τελευταίο σετ φωτό:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτική η φαμίλια ! Και η Huber σου Κωστάρα μου εύκολα η καλύτερη που έχω ακούσει και μια απο τις πιο τέλεια φτιαγμένες κιθάρες στο γνωστό σύμπαν !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι!!!!!

Thanks ρε Τόλη.

Χαίρομαι ιδιαίτερα και που σου άρεσε και σένα τόσο και που δεν έχεις κανένα πρόβλημα να το πεις.

 

Από την άλλη φίλε μου καλέ, ας έπαιζα σαν και σένα και ας είχα μόνο την Huber μου,εεεε την HM strat μου ήθελα να πω (αυτη δεν την φωτογράφισα καν....θα έσπαγε ο φακός  ;D ;D) !

Φιλιά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου