Προς το περιεχόμενο

rockwave!πως θα παω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σαββατο παω να παρω εισιτηριο!! ;D

ειναι απο τις λιγες φορες που μαρεσουν ολα τα ονοματα π θαρθουν! ;)

αλλα εμεις οι βορειοι πως θα ερθουμε ως εκει?

θα υπαρχουν τπτ λεωφορια και ετσι απο σαλλονικη?

κατι ακουσα για το rock fm αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.... ???

-CΛINE-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε στο site του rockwave http://www.rockwavefestival.gr λογικά θα βρεις αρκετές πληροφορίες...

Νομίζω ότι η διοργανώτρια εταιρία βάζει λεωφορεία από Αθήνα που σε πάνε απευθείας στο Terra Vibe όπως και πέρσι.

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Πάτση το δισκάδικο (αριστοτέλους) είδα μια αφίσα ενος club ας πουμε, που αναλαμβάνει μεταφορά σε διάφορες σσυναυλίες που γίνονται στην Αθήνα.Αν θυμάμαι καλά είναι με λεωφορειο αναχώρηση απο το άγαλμα του Βενιζέλου, 30 ευρώ πήγαινε έλα.

Πήγαινε να δεις την αφίσα για πληροφορίες τηλέφωνα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως,πολλά μαγαζιά αλλά και ραδιοφωνικοί σταθμοί της θεσσαλονίκης προγραμματίζουν εκδρομές για το rockwave.να έχεις τον νού σου για αφίσες στο stones,berlin,residence κλπ 'κλασικά' μαγαζιά!νομίζω οτι και ο 105,5 fm βάζει λεωφορεία για μαλακάσα συνήθως........

Απο κεί και πέρα μπορείς να κατέβεις μέχρι αθήνα και απο εκεί να πάρεις τα λεωφορεία της didi music που κάθε χρόνο βάζουν-δεν ξέρω φέτος πού θα βρεθούν,αλλά αυτό είναι εύκολο να το μάθεις.....

Μπορείς επίσης να κατέβεις με απλό κτελ μέχρι μαλακάσα-εκείνες τις μέρες είναι 'συνεννοημένοι' και κάνουν στάσεις λίγο πιο πέρα οι οδηγοί.......

Αν θές σου λέω και με τρένο αλλά έχει λίγη ταλαιπωρία-προσπάθησε καλύτερα να κλείσεις θέση σε κάτι 'οργανομένο'....

Καλά να περάσεις...... ;)

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει απο παιδι που πηγε με λεωφοριο οτι γινοταν της φοντανας το κ@γκελο εκει μεσα...

μεθυσια,ο ενας πανω στον αλλο και τετοια γιαυτο το ψιλοφοβαμε το λεωφοριο :-\

(για το "οργανωμενο" λεω οχι για ΚΤΕΛ ;))

-CΛINE-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου