Προς το περιεχόμενο

Ας ερχοσουν για λίγο - Δανάη (καραdjango)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εδω ο αυθεντικός αρμαγεδων κ απο κάτω η θκιαμ προσέγγιση.

 

Να πώ οτι το κομμάτι μου το δωσε ενας μουστακαλής απο δω μέσα κ την ειδα κυρ-τζάνγκου εγω.

Γεια σου ρε μπλου με το μουστάκι μου

 

Υ.Γ.Ολα μια κι έξω όπως πάντα με την ποιότητα που με διακρίνει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο trigga. Από τα καλύτερα κομμάτια που έχεις ανεβάσει εδώ. Ομως, νομίζω ότι την ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ μελωδία του ρεφρέν στο αυθεντικό θα έπρεπε να την είχες ακολουθήσει λίγο πιο πιστά στο σόλο σου. Δε χρειαζόταν να το κάνεις τόσο αχταρμά Οτσιτσόρνια-ΜαϊνορΣουίνγκ-Οτολίβς από την αρχή. :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ολοιδια δεν παίζει να γίνει η μελωδια αφου το αλλάζω όλο το σχήμα.Απο waltz το κανα τσουίγκ τι να το φκιάσω.Τεσπα δικαιολογίες.Λιγο το τσολο ειναι περα βρέχει σε φάσεις αλλα ντάξ όλο το άλλο μαρέσει ετσι οπως το διπλοπένιασα ο κάργα-τζάνγκος.

 

Σ'ευχαριστώ ταπεινέ κατάσκοπε των 5 falcon.

 

 

Κ μιας κ ανεφερες την τσοτσόρνια αφου την άκουσες πρέπει να παιχτει φάση τσοτσόρνια σε λίγο καιρό.Πολύ κομματι δικέ σου, πήγα σε ένα φίλο κ τζαμάραμε ώρες την ροφκιάνα την ρωσίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν... πολύ ωραίο το κοστουμάκι που φόρεσες στο πανέμορφο αυτό άσμα. εγώ λοιπόν συνφωνώ με την επιλογή σου να "ξεφύγεις" στο refrain αλλά δε μου αρέσει που πολλές νότες μα πάρα πολλές είναι εκτός μέτρου.

(στο refrain εννοώ). δηλαδή σκάς σε θέσεις με τονικές περίεργες ή μένεις στο 2 ή στο 3 του μέτρου πάλι με τονικές μυστήριες. (σπάνια είσαι μέσα στο 1 του μέτρου καθώς πρέπει. βεβαίως και η μουσική αληταμπουρία έχει πλάκα)

γενικά εύγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αβακα φιλαρότατε μη σκάς βρέ ενα προχειρο τζαμάρισμα είναι απλα κοιταξα να πατήσω λίγο στην μελωδία την φωνής τουλάχιστον στην αρχή για να υπάρχει κ ένα θέμα κ μια πιο ολοκληρωμένη ιδεά τζαμοτζάμ.

 

Η κετάρα είναι νάκας 60 ευρώ μια αλφόνσο μιγκέλ σε ενα δυναμικό shure c607(καμμια 20 ευρω έκανε, τωρα είναι πολύτιμο κ δυσεύρετο) μπροστα λίγο έξω απ την τρούπα για να πιάσει(θεος να το κάνει πιάσιμο) κ λίγο δαχτυλέρο τάστο λιγδέτο.

 

Μετα βάλει λίγο κομπρεσόρι,στέρεο εικονα,ρεβέρμπια κ λαμπάτες προενισχύσεις μεσω τσόφτουγουερ.Καρτα ήχου m-audio 24/96 κ κοντσόλα μια phonic που σπάει @αρχιδ.......ε κόκκαλα.

 

Φτά ναουμ

 

 

Εντιπ:κτσέχασα να πώ οτι πέραξα κ τα εγκουαλάζέρια ναούμ απ'ολα τα κάναλα γιατι ήταν σαν γύρος με φαμπουλόζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς θυμούνται αυτό:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=152767.0

 

Εγώ προσωπικά βλέπω ότι ο trigga προοδεύει.......μπράβο man!.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς θυμούνται αυτό:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=152767.0

 

Εγώ προσωπικά βλέπω ότι ο trigga προοδεύει.......μπράβο man!.. ;)

 

Τι μορφωνιός είμαι ρε παιδί μου....παπαπα κουνελοπνίχτης σωστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου