Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ηχο στο pc


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, ο άνθρωπος δεν έχει περάσει τους chipset drivers !!!!!

 

Maze, χωρίς διάθεση μομφής, είσαι άσχετος με υπολογιστές; Αν ναι, πρέπει κάποιος να σε βοηθήσει από κοντά. Δεν μπορούν να απαντηθούν τα εκατοντάδες θέματα που προκύπτουν μέσα από ένα φόρουμ.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά, ο άνθρωπος δεν έχει περάσει τους chipset drivers !!!!!

 

Maze, χωρίς διάθεση μομφής, είσαι άσχετος με υπολογιστές; Αν ναι, πρέπει κάποιος να σε βοηθήσει από κοντά. Δεν μπορούν να απαντηθούν τα εκατοντάδες θέματα που προκύπτουν μέσα από ένα φόρουμ.

 

:)

 

 

τους driverw φυσικα και τουε εχω περασει!!!αλιως πως δουλευανε ολα αρχικα?με μαγια?το θεμα ειναι τι εγινε στην πορεια και σταματησε να δουλευει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους driverw φυσικα και τουε εχω περασει!!!αλιως πως δουλευανε ολα αρχικα?με μαγια?το θεμα ειναι τι εγινε στην πορεια και σταματησε να δουλευει...

 

Το μηχάνημα λειτουργεί και χωρίς τους chipset drivers. Εγώ έχω δει περίπτωση που κάποιος δεν τους είχε περάσει για δύο χρόνια... ουπς, τώρα θυμήθηκα... εγώ ήμουν...  :o :o :o :o :o :o :o

 

Πράγματι, μου είχε συμβεί όταν είχα πρωτοπάρει πισι...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηχάνημα λειτουργεί και χωρίς τους chipset drivers. Εγώ έχω δει περίπτωση που κάποιος δεν τους είχε περάσει για δύο χρόνια... ουπς, τώρα θυμήθηκα... εγώ ήμουν...  :o :o :o :o :o :o :o

 

Πράγματι, μου είχε συμβεί όταν είχα πρωτοπάρει πισι...

 

προφανως για καποιο αγνωστο λογο κατι εγινε και <βγηκανε>θα τους ξαναπερασω και βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ο άνθρωπος δεν έχει περάσει τους chipset drivers !!!!

 

Αυτό που σου λέει ο Wow! πρακτικά σημαίνει ότι για να δουλέψει σωστά και για να επικοινωνήσουν όλα τα components της motherboard, πρέπει να πάρεις το cd που είχε στο κουτί της και να περάσεις ότι software έχει σχέση με drivers, chipset κλπ κλπ.

Αλλιώς η emu δεν υπάρχει περίπτωση να επικοινωνήσει σωστά ή ακόμα και καθόλου με την pci θύρα.

Τα κίτρινα ερωτηματικά που είδες αυτό σημαίνουν.

Κακή επικοινωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα τους τελευταιους drivers και δεν εγινε τιποτα!για το msn δεν καιγομαι και τοσο ομως.μηπως ξερετε κανενα προγραμμα που να μπορω να παιρνω εικονα απο την ψηφιακη φωτογραφικη(μεσω usb) και ηχο απο mic ταυτοχρονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα τους τελευταιους drivers και δεν εγινε τιποτα!

 

Maze, επιβεβαίωσε σε παρακαλώ ότι μιλάς και εσύ για τους chipset drivers. Προσοχή, όχι τους drivers για τη κάρτα ήχου. Σόρυ που επιμένω, αλλά είναι πολύ σημαντικό θέμα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maze, επιβεβαίωσε σε παρακαλώ ότι μιλάς και εσύ για τους chipset drivers. Προσοχή, όχι τους drivers για τη κάρτα ήχου. Σόρυ που επιμένω, αλλά είναι πολύ σημαντικό θέμα.

για αυτο νομιζα οτι μιλαμε.οπως φαινεται και παραπανω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου