Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα πρότεινα λυπών στους κιθαριστές να δούμε ποιος βγάζει καλλίτερα  το σόλο που θα επιλέγουμε κάθε φορά

 

θα προτεινα  ως 1 σολο το paranoid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα πρότεινα λυπών

 

Συμφωνώ με το λυπών (=με λύπη)

 

Το βραβείο τί θα είναι? Κάρμα? Χουρμάδες? Παστέλι? Ζεστό σαλεπάκι? Air Condition Converter Home Edition SP3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα γίνει αυτό; Πως θα ορίσουμε ποιοί θα είναι οι κριτές; Πως θα τους εκλέξουμε; Μήπως εννοείς "κρητές"; Εγώ δηλαδή που είμαι στερεοελλαδίτης στο κατούρι πηγάδισα;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warrel όταν περάσεις λίγο περισσότερο καιρό εδω μέσα και σταματήσεις να φωνάζεις, θα καταλάβεις ότι δεν είναι εδώ κατάλληλο μέρος να κανουμε διαγωνισμό ποιος θα παπαγαλίσει καλύτερα ένα σόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tότε γιατί να γίνει διαγωνισμός αφού? Εγώ είμαι κρητικός και θα έχω την κρητική επιτροπή με το μέρος μου και προφανώς θα κερδίσω.

 

 

Πέρα απο την πλάκα δεν νομίζω να είναι εφικτό κάτι τέτοιο και το κυριότερο δεν βλέπω λόγο να γίνει. Φτάνει που τσακωνόμαστε γενικώς. Ας μην αρχίσουν και κόντρες για το πόσα εκατοστά μουσικός είναι ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου