Προς το περιεχόμενο

ΜΠΥΡΟΠΟΣΙΑ #6: Still can't get enough!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κύριοι...μάνι μάνι έφτασε η Πέμπτη.

 

Ας δούμε πόσοι είμαστε μάχιμοι ώστε να ξέρουμε πού μας βολεύει χοντρικά να ψαχτούμε για μπυραρίες...

 

Άιντε, μην κάθεστε! :D ;)

 

+10.000 8)

Εγώ μέσα!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα!

 

Μετά από κάποια runtime έρρο που βάρεσα πήρα τα βουνά χωρίς κινητό και 'ντερνέτι για reboot και scandisk. Αφού διόρθωσα τα bad sectors επέστρεψα μόλις τώρα στο Athens  ;)

 

Μπύρα. Μια λέξη τόσο απλή μα τόσο ουσιαστική. Το νέκταρ των θεών. Πηγή ζωής, πηγή έμπνευσης. Υγρό ψωμί. Καύσιμο για ξεδιάντροπα ρεψίματα. Δικαιολογία για να ντερλικώνουμε  χοιρινά κότσια και λουκάνικα σα να μην υπάρχει αύριο.

 

Χαίρομαι που εν απουσία μου το κίνημα της μπύρας είναι ενωμένο-δυνατό. Πάλης ξεκίνημα, νέα πιώματα.

 

Η μέθοδος είναι γνωστή: μου στέλνετε πμ όσοι είναι να έρθετε και το κινητό σας αν έχει αλλάξει (έχω τα περισσότερα). Θα κλείσω απόψε μέχρι της 11μμ.

 

Έπειτα από παράκληση του φίλτατου bloody_sunday ας βρούμε κάτι στη θάλασσα, αν κάποιος ξέρει κανένα μαγαζί ας μας πει να δούμε  ;)

 

Cheers!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99,99999% δεν θα μπορέσω, δεσμεύομαι όμως για την επόμενη, μετά τον 15αύγουστο.

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν πιστεύω να μιλάτε greeklish σε αυτές τις -λεγόμενες- μπυροποσίες......

Γιααα..... προσδιορίστε την χωρο-χρονικά.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D

 

Ώρα: 10μμ μέχρι να μας διώξουν.

 

Τόπος: άγνωστο ακόμα, ψάχνω για Μπυραρία κοντά στη θάλασσα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99,99999% δεν θα μπορέσω, δεσμεύομαι όμως για την επόμενη, μετά τον 15αύγουστο.

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Χώστα we will keep your banner high. Μια κανάτα θα πιω in your honour  8)

 

 

 

Harilatron, FatalV & panagiotis have confirmed, αναμένω τους υπόλοιπους μπυρόβιους  ;)

 

Α, και ο bloody_sunday θα μας τιμήσει.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΥΡΟΠΟΣΙΑ #6

Still can't get enough!

 

Ώρα: 10μμ

 

Τόπος: Bier Garten, Ποσειδώνος 17, Βουλιαγμένη, Αττική, Ελλάδα, Ευρώπη, πλανήτης Γη.

 

Επίτιμοι προσκεκλημένοι: bloody_sunday, FatalV & panagiotis

 

 

Μόλις επιβεβαίωσαν και ο Λεοντόκαρδος Ταυρομάχος μας μαζί με τον Κέρμιτ τον Αλχημιστή  ;)

 

Σας περιμένουμε για μπύρα με θέα τη θάλασσα  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, θα το πω....

Χίλια συγγνώμη παιδιά αλλά, λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων δε θα μπορέσουμε να ανεβούμε Αθήνα για τη σύναξη και θα αρκεστούμε στο να σκυλοβρίζουμε που για άλλη μια φορά δε καταφέραμε να έρθουμε. Ήταν εκ των πραγμάτων δύσκολο για εμάς (fatalV και εγώ) λόγω της απόστασης αλλά μέχρι χθες ήμασταν σίγουροι πως θα ανέβουμε. Προέκυψαν διάφορα και....καταλαβαίνετε. Και πάλι συγγνώμη............

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, θα το πω....

Χίλια συγγνώμη παιδιά αλλά, λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων δε θα μπορέσουμε να ανεβούμε Αθήνα για τη σύναξη και θα αρκεστούμε στο να σκυλοβρίζουμε που για άλλη μια φορά δε καταφέραμε να έρθουμε. Ήταν εκ των πραγμάτων δύσκολο για εμάς (fatalV και εγώ) λόγω της απόστασης αλλά μέχρι χθες ήμασταν σίγουροι πως θα ανέβουμε. Προέκυψαν διάφορα και....καταλαβαίνετε. Και πάλι συγγνώμη............

 

Τί συγνώμμη και κορδελάκια ρε συ...κρίμα που δε θα μπορέσετε. Ελπίζω να μην πρόκειται για κάτι σοβαρό.

 

Το Noiz νά'ναι καλά, και από Μπυροποσίες... :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου