Προς το περιεχόμενο

Τokai LC 185 - Φωτογραφιες...(κλιπς αργοτερα)!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοσο που παιζω αντι να διαβαζω αν γινοταν να γραψω σπιτι θα τα χα γραψει ... ελα που δεν εχω τπτ εδω!

Τελος παντων υπομονη...πιο πολυ τη χρειαζομαι εγω ...αντε και λιγη εσεις για να ακουσεται να αδικω την υπεροχη κιθαρα μου  :P (θα βαλω και τον Ηρακλη να γραψει που ειναι πιο μαστορας απο μενα μπας και τη σωσουμε την καημενη ;D ;D!)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα που ειχα χρονο να την απολαυσω να κανω και λιγες ερωτησεις...

 

Επειδη μαζι με την κιθαρα μου πλασαρε κι ενα σετακι gallistring rockstar 0.10. Δε τις ειχα υποψη μου ..ουτε στο νετ βρηκα να πωλουνται... καμια αποψη για αυτες?

Εγω θα εχω μολις τις βαλω, τωρα εχω τις αγνωστες στοκ απανω (α και ποσο κανουν :P).

 

Επισης τα knobs ειναι αρκετα πιο "βαρια" στο γυρισμα απο την Epiphone μου φαινονται πιο στιβαρα αλλα με ξενιζουν κι ολας... ειναι αναμενομενο να ειναι πιο βαρια???

 

Και ενα τελευταιο μου μπηκε η ιδεα (αν και ηδη μαλλον μου εφυγε :P) να εβλεπα πως θα καθονται knobs σαν αυτα (σαν απο ταυρακι με χρυσο τοπ και μαλλον τα εβαζαν παλια)

http://www.skylinesongs.com/LP%20Custom_1.jpg (καλα η φωτογραφια ειναι θεικη)

που μπορω να βρω να δω και τιμες (το thomann δεν εχει τετοια).

 

 

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks  ;D

Με εφτιαξες οντως! θα το σκεφτω και μπορει να την κανω την αμαρτια φαινονται πολυ ωραια και μια χαρα τιμη!

 

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ε???

Βαλτος εισαι κι εσυ  :P

Βρηκα ευκαιριες vintage τωρα που ειδα πως λεγονται

http://simscustomshop.com/page4.html απο 60 s ταυρακι75 δολλαρια τα δυο (ελεος) :P :P :P (οτι να ναι)

 

οσο για τα knobs.. τραβηχτα μονο ειναι ε? ενω στην επι μου βγαινουν... σε αυτην τραβουσα και τιποτα...φοβαμαι να βαλω και δυναμη με τα ατσαλα χερια μου μη φαγωθει τιποτα και μετα εχουν "τζογο"  ;D

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβηχτά είναι, μην ανυσυχείς. Απλά έχουν σφηνώσει. Κόλπο: τύλιξε γύρω τους ένα παλιό φανελάκι (να πάει κάτω από το παλιό κνομπ) και τράβηξε το, θα βγει πιο ευκολα!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και παλι... θα το σκεφτω λιγο ακομα και παιζει να την κανο την αλλαγη

(απο οτι ειδα μαζι με τα μεταφορικα 15 ευρω βγαινουν τα αλλα, πολυ καλα -και γραφουν και super tough to find για να ψαρωσω γμτ  ;D)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου