Προς το περιεχόμενο

IBM Lenovo 3000 Τ7250 2.0GHZ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά πως σας φαίνεται αυτό το λαπτοπ για μουσικά προγράμματα!?η τιμη του καλή?

 

http://www.infopcstore.gr/eshop/15-othonh/ibm-lenovo/667-lenovo-3000-n200-2.0ghz-fingerprint-camera-se-10-tokes.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τα φορητα για βαριες δουλειες μουσικης αλλα αν δεν εχεις αλλη λύση πάρτο.Καλο φαινεται απο χαρακτηριστικά.Δυνατο δε θα το λεγα κ ειδικα σε σχεση με τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

desktop pc.με 700 παιρνεις πιο δυνατο.Το λαπτοπ τι το θες 8α γραφεις μουσική στην μεσογίων?δεν ξερω τι δουλεύεις αλλα η αιτιολογία "ελλειψη χώρου" είναι απλά υψιστος συμβιβασμός.Φαντάζομαι οτι κατι τετοιο ειναι ο λόγος.Μετα ενας λογικος είναι να ηχογραφεις εξωτερικά για φυσικούς-περιβαλλοντικους ήχους.Εκει δεν εχω να πω κατι αλλο.

 

Ας σου πουνε κ οι πιο σχετικοι γιατι εχω να ασχοληθω-αναβαθμισω υπολογιστη 3+ χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι λόγω της μάρκας ΙΒΜ και μόνο σε αυτά τα λεφτά ΠΡΕΠΕΙ να το πάρεις. Η ΙΒΜ έχει πολύ ποιοτηκούς υπολογιστές και τα specs του είναι μια χαρα. Δυπύρηνος με 2GB ram.

 

 

Δες μην παίζει καμμια φόλα όπως 4700rpm σκληρός κλπ και τσίμπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σου κάνει κι αυτό http://www.infopcstore.gr/eshop/15-othonh/ibm-lenovo/671-ibm-lenovo-thinkpad-r61i-c2d-t5250-2gb-se-10-tokes.html σε πολύ λιγότερα χρήματα; Αλήθεια τι κάρτα ήχου χρησιμοποιείς και τι προγράμματα θα τρέχεις;

 

Specifications

-Intel Pentium Dual Core T2330 (1.6GHz, 533MHz FSB, 1MB Cache)

-Chipset: Intel GM965 Express

-Graphics: Intel X3100 (Integrated)

-Display 14.1" WXGA 1280 x 800

-Hard Drive: 80GB 5400RPM

-Memory: 2GB

-Ports: 3 USB 2.0, Intel 82566MM Gigabit Ethernet, Modem, VGA out, Stereo out, Mic In, IEE1394 Mini Port, Memory Card Reader

-Slots: 1 Cardbus Slot

-Optical: Matshita Super Multi DVD drive 8X max

-Interface: Intel PRO/Wireless 3945ABG, Thinkpad Light, UltraNav Trackpoint and Touchpad

-Dimensions: 13.14" x 9.25" x 1.18 - 1.33"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία γρήγορη ματιά οι διαφορές τους είναι αυτές:

 

CPU: Intel Core 2 Duo processor T5250 /αντί για T7250

USB Ports: 3 /αντί για 4

CARD READER: NO

FIREWIRE: NO

WEB CAM: NO

OS: Win Vista Home Basic English /αντί για ελληνικά

 

Αν θες τη γνώμη μου, για τις εργασίες που θέλεις, δεν αξίζουν τα €204 παραπάνω. Η διαφορά από τα 1,6Ghz μέχρι τα 2, κατά τη γνώμη μου δε λέει πολλά, ειδικά για FL, Finale, Internet, dvd-movies κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου