Προς το περιεχόμενο

Cause we've ended as mac users...


stavrilian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αλήθεια, το έχει ακούσει ποτέ κανείς από Stevie Wonder; Εγώ όχι.

 

 

ναι!

ειναι με φωνητικα κιολας! οταν το ακουσεις spy θα δεις τι μυαλο ειναι ο Beck κ θα το αγαπησεις ακομα περισσοτερο!

 

Έπιασες και το Jeff Beck-ικό νόημα (σε αντίθεση με τα παληκάρια στο βίντεο που το έκαναν Gary Moore).

 

σωστος!

 

ασχετο αλλα ζηλεψα που το ακουσα τωρα κ σκεφτηκα να το ηχογραφισω κ εγω αλλα εχω να το παιξω σοβαρα απο τοτε που το ειχα παιξει για το πτυχιο αλλα καποια στιγμη θα το κανω! :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι!

ειναι με φωνητικα κιολας! οταν το ακουσεις spy θα δεις τι μυαλο ειναι ο Beck κ θα το αγαπησεις ακομα περισσοτερο!

Σάκη, μόλις το βρήκα και το άκουσα. Λύθηκε επιτέλους η απορία 16 χρόνων για το πώς είναι η αυθεντική εκτέλεση (παρότι έχω πολλούς δίσκους/cd του S. Wonder, δεν έβρισκα με τίποτα το δίσκο με τη Syreeta). Έχεις απόλυτο δίκιο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας να σας ευχαριστω ολους που μπηκατε στον κοπο να το ακουσετε και να σχολιασετε  :)

 

Για το κομματι, γνωριζω οτι το εχει γραψει ο Wonder, αλλα δεν γνωριζα πως το εχει πει κιολας. Το κουτσομπολιο που ξερω ειναι πως το εδωσε ο Stevie στον Beck ως πραξη συμφιλιωσης, μιας και προηγουμενως του ειχε παιξει πουστια  με ενα αλλο κομματι που ηταν να του δωσει αλλα εντελει το κρατησε για παρτι του  ;D

 

Για τα "μεταλλαδικα" περασματα το μονο που εχω να πω, ειναι πως για να την παλεψω με το διαβασμα κατακαλοκαιρο ξεθαψα πολλους θαμμενους (αλλα διαλεγμενους!) παλιους μου δισκους, λετε αυτο να επαιξε καποιο ρολο? ;D

 

Οποιος θελησει το backing track το λεει και το ανεβαζω  :)

 

ΥΓ.1 exarhos: σε ευχαριστω πολυ ρε συ! Αληθεια τι ευχομαστε οταν καποιος παιρνει πτυχιο ?  ;D

ΥΓ.2 longshadow : Προεκυψαν καποιες υποχρεωσεις για τον DC οποτε επεστρεψα προσωρινα στην σιγουρη λυση, ειδομεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια τι ευχομαστε οταν καποιος παιρνει πτυχιο ? 

 

...να το αξιοποιησει...  ;D ;D ;D

 

 

btw stavrilian, ωραιοτατοτατος!  :D

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου