Προς το περιεχόμενο

first instrumental


xristosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τι μπουρδα ειναι αυτη;;; ΣΚΕΤΗ ΜΠΟΥΡΔΑ!!!

Τρια γελοια και φυσικα καθολου πρωτοτυπα chords που παιζουν σε ολοκληρο το ... "τραγουδι". Καθολου συναισθημα, υπερβολικη παραμορφωση, και γενικα ενα μπαχαλο... -99999/10 (μειον 99999 στα 10).

Φιλε παρατα την κιθαρα οσο ειναι καιρος.

 

JustStayDown8800 καλώς ήλθες το noiz. Μην κάνεις σαν γεροντοκόρη.

Έχεις 4 (στα 4) επιθετικά posts (και τώρα υποψιάζομαι ότι θα γράψεις εναντίον μου το 5ο  ;D )

 

Υπάρχει και ευγενικός/εποικοδομητικός τρόπος για να κάνεις κριτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

JustStayDown8800 καλώς ήλθες το noiz. Μην κάνεις σαν γεροντοκόρη.

Έχεις 4 (στα 4) επιθετικά posts (και τώρα υποψιάζομαι ότι θα γράψεις εναντίον μου το 5ο  ;D )

 

Υπάρχει και ευγενικός/εποικοδομητικός τρόπος για να κάνεις κριτική.

 

Χμμμ εχεις δικιο, το παρακανα...

απλα ηταν εντελως χαλια και ηθελα να πω την αποψη μου. Τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μπουρδα ειναι αυτη;;; ΣΚΕΤΗ ΜΠΟΥΡΔΑ!!!

Τρια γελοια και φυσικα καθολου πρωτοτυπα chords που παιζουν σε ολοκληρο το ... "τραγουδι". Καθολου συναισθημα, υπερβολικη παραμορφωση, και γενικα ενα μπαχαλο... -99999/10 (μειον 99999 στα 10).

Φιλε παρατα την κιθαρα οσο ειναι καιρος.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνα μερα και γιο καταρχην.Οπως βλεπεις το δωρακι του το πηρε ο φιλος μας με το aggressive mode.Αντε σιγα σιγα και για χειροτονια.

 

ChRiStheGuitarMaster Καλη προσπαθεια αλλα παλι ειναι λειψο.Αφου εκανες την προσπαθεια δεν εβαζες και κανα μπασσο?Καμμια αλλαγη στα τυμπανα κτλ.?Το σολο σου επισης μπορουσες να το παραλειψεις ή να παιξεις και κατι πιο βατο στα κυβικα σου γιατι τωρα φαινεται ασχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνα μερα και γιο καταρχην.Οπως βλεπεις το δωρακι του το πηρε ο φιλος μας με το aggressive mode.Αντε σιγα σιγα και για χειροτονια.

 

ChRiStheGuitarMaster Καλη προσπαθεια αλλα παλι ειναι λειψο.Αφου εκανες την προσπαθεια δεν εβαζες και κανα μπασσο?Καμμια αλλαγη στα τυμπανα κτλ.?Το σολο σου επισης μπορουσες να το παραλειψεις ή να παιξεις και κατι πιο βατο στα κυβικα σου γιατι τωρα φαινεται ασχημο.

 

Οτι ειναι λειψο, ειναι. Οπως ειπα, δεν ειναι δικο μου το τραγουδι. Απλα το ηχογραφησα επειδη το ζητησε ο xristosx. Να ειμαι ειλικρινης, βαριομουν να γραψω το μπασο. Βαριομουν βασικα να παω να το φερω (3 μετρα μακρια μου ειναι...)...  ;D

Αλλαγη στα τυμπανα δεν γινοταν γιατι πηρα ενα loop απλα...

Παιδια το ειπα, η δουλεια ειναι προχειρη. Ειναι μια προχειρη ηχογραφηση ενος κομματιου.

 

Τι εννοεις στα κυβικα μου; Πρωι πρωι το ηχογραφησα και μεσα σε 10 λεπτα, μην περιμενεις πολλα. Αμα ήταν δικο μου τραγουδι, και επομενως με ενδιεφερε, δεν θα ηχογραφουσα μονο μια φορα και οπως εβγαινε!

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχ με αυτη τη λογικη γιατι το κανες τοτε βρε Chris Fetas?Αφου γενικοτερα βαριεσαι και δεν εισαι σε mood ωστε να δουλεψεις άλλων δουλειες τι το κανεις?Αυτο που λες τωρα ειναι χαζό, σκέψου το λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχ με αυτη τη λογικη γιατι το κανες τοτε βρε Chris Fetas?Αφου γενικοτερα βαριεσαι και δεν εισαι σε mood ωστε να δουλεψεις άλλων δουλειες τι το κανεις?Αυτο που λες τωρα ειναι χαζό, σκέψου το λιγο...

 

Ξυπνησα απο ξενυχτι και βαριομουν... ΤΟΣΟ πειραζει; Ουτως η αλλως το αποτελεσμα ειναι καλο (οπως και το σολο που δεν καταλαβαινω γιατι δεν σ'αρεσει - τι μουσικη ακους αληθεια;) και σιγουρα καλυτερο απο το αρχικο. Αν ηθελα να κανω κατι σωστα, θα το εκανα. Ειναι προχειρη δουλεια των 10 λεπτων. Δεν εχεις ακουσει δουλεια μου την οποια εχω επιμεληθει σωστα. Τα τραγουδια μου, τα οποια ΘΕΛΩ να τα ηχογραφησω, εχουν τα παντα, και δεν εχουν καμια σχεση με αυτο που παρουσιαζω εδω. Αυτο ειναι ξε κα θα ρο.

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα μπραβο εκανες καλη πρωινή συναδελφικη μαστορια.Αστο εδω.Καλη συνεχεια.....

 

Απλα δεν καταλαβαινω γιατι μια απλη, προχειρη μεν, καλη δε, δουλεια σου φαινεται τοσο  ασχημη. Την ηχογραφησα απλα για να ακουσει ο xristosx πως θα ηταν το τραγουδι του αμα ειχε και ντραμς (προσθετοντας και σολο στο τελος).

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου