Προς το περιεχόμενο

Modal Blues (βοηθεια τεχνικη?)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα να κοιταξω και κανα τεμπο γρηγορο και μου βγηκε αυτο το πραμά.Απ οτι βλεπεται υπαρχει προβλημα στην πενά.

 

Τι ασκησεις προτεινετε για να βελτιωσω καθαροτητα και δεσιμο δεξι-αριστερο στο χρονο.Επισης θελω να εχω ανεση στο να πηδαω χορδες και να τις πετυχαινω με ακριβεια σε μεγαλα τεμπο οπως αυτο.

 

Τωρα αν θελετε κοιτατε και το υπολοιπο κομματι για το τι ακουγετε και αν παλι θελετε λετε και τπτ γι' αυτο.Τωρα που το ξαναακούω μετα τη μεση κατι γινεται....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ασκησεις προτεινετε για να βελτιωσω καθαροτητα και δεσιμο δεξι-αριστερο στο χρονο.Επισης θελω να εχω ανεση στο να πηδαω χορδες και να τις πετυχαινω με ακριβεια σε μεγαλα τεμπο οπως αυτο.

 

Kοιταξε για ασκήσεις με sting skipping και λιώσε τες στο μετρονόμο!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρες ασκησεις για alternate picking και ακομα και τα arpegios να τα μελετας με alternate piking ασχετα με το πως τα παιζεις οταν τζαμαρεις.και το σημαντηκοτερο..οτι κανεις καντο αργα και με μετρονομο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου