Προς το περιεχόμενο

Betcha Can't Play This


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ... Λοιπόν, κατ'αρχάς δεν είναι ο Betcha, betcha είναι μια συντομογραφία για το bet you. Πέραν αυτού, χωρίς να ξέρω ακριβώς τι είναι, είναι προφανώς μια σειρά απο βιντεάκια στο youtube, όπου κάθε κιθαρίστας παίζει ένα σόλο ή κάτι τέλος πάντων, το οποίο έχει έναν άλφα βαθμό δυσκολίας, και that's it. Περισσότερο ως ικανοποίηση των εγώ τους μου κάνει όλη η σειρά, αλλά τέλος πάντων. Στο τέλος δείχνουν και αργά τι παίζουν, μπας και μπορέσεις να το παίξεις ποτέ!  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΜΠΕΤΣΑΣ δεν μπορει να το παιξει ,ο  ΠΕΤΣΑΣ ομως μπορει!! ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τμήμα του guitar world magazine, που σε κάθε περιοδικο φερνουν και από έναν διάσημο κιθαρίστα, ο οποίος παίζει μια φράση τραγικά δύσκολη. Έπειτα την παίζει πιο αργά, για να την δουν και οι αναγνώστες και στο τέλος τους προκαλεί να ην βγάλουν.

Ίσως από τα πιο άθλια και επιδειξιομανή πράματα που έχω δει ως τώρα....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα την παίζει πιο αργά, για να την δουν και οι αναγνώστες και στο τέλος τους προκαλεί να ην βγάλουν.

Ίσως από τα πιο άθλια και επιδειξιομανή πράματα που έχω δει ως τώρα....

 

  ;D ;D;D ;)

Τεσπα για να μην δημιουργησω αποκλιση απο το θεμα, 

Betcha can't play this > Bet you can't play this

και ειναι γενικα μια πατερνα που παιζει ενας καλος κιθαριστας, η οποια λογικα ειναι δυσκολη, και ειναι σαν να σε προκαλει ας πουμε ο κιθαριστας να την παιξεις και εσυ αυτη την πατερνα, υπονοωντας ταυτοχρονα οτι δεν μπορεις.

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου