Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για αξιολόγηση αντί του κάρμα (ή συμπληρωματική αυτού)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα τις προάλλες σε ένα άλλο φόρουμ όπου η αξιολόγηση των χρηστών γινόταν ως εξής:

 

Thanks received: 15

Thanks given: 17

 

Δηλαδή ένας χρήστης (Α) που ήταν ευχαριστημένος από μια απάντηση ενός άλλου (Β) του άφηνε ένα "Thanks". Ο Α χρεωνόταν ένα "Thanks given" και ο Β πιστωνόταν ένα "Thanks received". Νομίζω ότι έτσι μπορεί να είναι καταφανής η "καλή παρουσία" ενός χρήστη στο Noiz.

 

Μια απλή πρόταση...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμεις θελουμε μονο να τα χωνουμε ρε τι thanks και φλωριες ειναι αυτα ρε.Αυτα τα χουν μονο τα αγγλούλια.Ασε μας εδω στη βασιλευομενη διαβαθμιση μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις θελουμε μονο να τα χωνουμε ρε τι thanks και φλωριες ειναι αυτα ρε.Αυτα τα χουν μονο τα αγγλούλια.Ασε μας εδω στη βασιλευομενη διαβαθμιση μας :P

 

Χαχαχα!!!

Εδώ είναι βαλκάνια δεν είναι παίξε γέλασε!!! ;D ;D

 

Πέρα από την πλάκα δεν είναι καθόλου κακή η ιδέα αν πρέπει να επιλέξουμε ανάμεσα σε αυτό και το κάρμα αλλά εμένα μου φαίνονται κάπως ανούσια both.

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ξανασυζητηθεί άπειρες φορές και δεν έγινε δεκτό. Το είχα προτείνει και εγώ παλιότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να φαινονται ανουσιες αυτου του τυπου οι βαθμολογησεις, αλλα εχουν ενα πρακτικο αντικτυπο στα φορουμ. Δημιουργουν ΠΟΛΛΑ threads μαλλιοτραβηγματος προσφεροντας πολλες ευχαριστες ωρες διαβασματος. Μη μου πειτε οτι κανεις δεν εχει ουτε λιιιιιιιγο κατινα μεσα του;  Λιγο πισω απο την κλειδαροτρυπα ενα πραμα;  Λιγο Star το βραδυ ;  :-)  :-)

 

Για να απαντησω και σοβαρα, περισσοτερα προβληματα δημιουργουν παρα βοηθανε αυτα τα εργαλειακια, αστερακια, καρδουλες +, - κλπ.

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος τρόπος αξιολόγησης που έχει νόημα είναι αυτός που ισχύει και στην ζωή ...

 

... ούτε κάρμα, ούτε thanks, ούτε τίποτα.

 

ΥΓ Και επίσης κατα πόσον προτιμάει stratocaster ή telecaster.  ;) ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχει μείον γιατί κάποιες φορές συμπεριφέρεται σαν ποδοσφαιρικός οπαδός και χέ.. ζει τη κουβέντα.

Είσαι μπαγασάκος και μελετηρό παιδί Jazzikofage αλλά οι υπεραπλουστεύσεις σου όταν κάποιοι συζητούν, έστω και off-topic, με την jazzicofagiki διάλεκτο δεν προσθέτουν στο προφίλ σου. Είσαι ψιλοκούδρος αλλά σ' αγαπάμε άτιμε μιτζιθροφάγε! :)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου