Προς το περιεχόμενο

Παντρεμενος και με μικρο παιδι.Practice ποτε κανουμε?


backys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tι να πούμε και εμείς που παίζουμε τύμπανα? :P :'(

 

Ελα ντε..και εγω ντραμερ με 2 μωρα παιδια...Εννοειτε μονο στουντιο πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βολευεις ολα εαν θες..στελνεις την γυναικα καμια βολτα "κουκλα μου παρε την μικρη και πηγαιντε μια βολτα στο mall" Η την στελνεις για καφε με καμια φιλη και το παιδι στην μανα της για κανα 2ωρο, Η τελος παντων το παιρνεις αλλιως και πας σε φιλο,η σε στουντιο.

 

Εμεις η αντρες με το χοιμπι μας δεν "παιζουμε.." βρισκουμε λυση σε 10 λεπτα..

 

Να'χαν και οι γυναικες χομπι...

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'χαν και οι γυναικες χομπι...

 

εγω παντως πήρα στην γυναίκα μου διαδρομο γυμναστικής και βρήκα την ησυχία μου.. ;) 8) 8) 8)

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Διάδρομο γυμναστικής? Αυτό είναι χόμπυ για χάμστερ. ;D

Εγώ προσπαθώ να την πείσω ότι καλύτερο χόμπυ από το πλύσιμο των αυτοκινητων (μέσα-έξω) είναι μόνο το σιδέρωμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά με το διάδρομο έχεις μ' ένα σμπάρο δυο τρυγόνια. Και την ξεθεώνεις και σφίγγουν και τα κωλ......  ;)

No offence iliasbass, απλά βρήκα την ιδέα σου καλύτερη από του χαρίλατρου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πήρα στην γυναίκα μου διαδρομο γυμναστικής και βρήκα την ησυχία μου.. ;) 8) 8) 8)

Δεν είναι καλό. Τσάμπα τρέξιμο, τρέχει 2 ώρες κ πάλι μέσα στα πόδια σου την έχεις ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάδρομο γυμναστικής? Αυτό είναι χόμπυ για χάμστερ. ;D

Εγώ προσπαθώ να την πείσω ότι καλύτερο χόμπυ από το πλύσιμο των αυτοκινητων (μέσα-έξω) είναι μόνο το σιδέρωμα. :)

Σε νοιωθω..(ελπιζω να μην βλεπει..)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βολευεις ολα εαν θες..στελνεις την γυναικα καμια βολτα "κουκλα μου παρε την μικρη και πηγαιντε μια βολτα στο mall" Η την στελνεις για καφε με καμια φιλη και το παιδι στην μανα της για κανα 2ωρο,

 

Έεεετσι...ευτυχώς που η γυναίκα μου είναι και αυτή μουσικός και με καταλαβαίνει απόλυτα... :) :) :)

Εγώ με 2 μικρά της λέω ότι πρέπει "οπωσδήποτε" να πάνε τα παιδιά στο κοντινό παιδικό πάρκο για να "κοινωνικοποιηθούν", να γνωρίζουν άλλα παιδάκια κτλ ;D ;D ;D

Μου τα χάλασε λίγο ο καιρός τώρα αλλά από την άλλη τη θέλουμε και λίγη βροχούλα...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ απόλυτα με τους προλαλήσαντες ότι το πρόβλημα είναι οι συμβίες και όχι τα παιδια!

 

από προσωπική εμπειρία σας λέω ότι τα παιδιά είναι όπως τα μάθεις. αν τα συνηθήσεις όταν πέφτουν για ύπνο να μην ακούγεται ούτε το πέταγμα της μύγας (όπως λέει και η κυρία μου) τότε .... καλλίτερα να αλλάξεις χόμπυ.

σε λογικές όμως οικιακές εντάσεις (τύπου τηλεόραση, ραδιόφωνο κλπ) δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα εκτός ίσως του ότι αν δεν παίξεις το παιδί δεν θα κοιμάται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου