Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ... Έλεος!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Η γκρίνια για τις Αγγελίες πάλι...

 

Πόσο δύσκολο ρε μάγκες είναι να δείτε ότι υπάρχει ξεχωριστή κατηγορία με αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ γι'αυτά που θέλετε? Γιατί πρέπει να γεμίζουν οι αγγελίες με "ζητώ να αγοράσω ΧΧΧΧΧΧΧ σε λογική τιμή", όταν υπάρχει ξεχωριστή ενότητα?  >:( >:( ::)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όχι στο θέμα ακριβώς που αναφέρεται ο Βασίλης αλλά κάτι άλλο για τις αγγελίες:

Υπάρχει η επιλογή delete. Όταν έχει πουληθεί το προιόν μη γράφετε "έφυγε", πουλήθηκε", "επιτέλους" κτλ. Απλώς διαγράψτε την αγγελία. Είναι τόσο δύσκολο;;;;;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στο θέμα ακριβώς που αναφέρεται ο Βασίλης αλλά κάτι άλλο για τις αγγελίες:

Υπάρχει η επιλογή delete. Όταν έχει πουληθεί το προιόν μη γράφετε "έφυγε", πουλήθηκε", "επιτέλους" κτλ. Απλώς διαγράψτε την αγγελία. Είναι τόσο δύσκολο;;;;;

 

Ναι ρε συ Δημήτρη, δύσκολο είναι, που να ψάχνει τώρα σε ολοοοοοόκληρη οθόνη ο άλλος να δει το κουμπί "Διαγραφή"?? Γιατί τους βάζεις δύσκολα??

 

Σε λίγο θα τους ζητάς να γράφουν και ελληνικά αντί για greeklish... Τσκ τσκ τσκ...

 

;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σήμερα ενδιαφερθώ για ένα κομμάτι που πωλείται, και σε μια εβδομάδα το ξαναψάξω, ΠΡΟΤΙΜΩ να δω ότι "πουλήθηκε" παρά να ψάχνω μάταια την αγγελία μέσα σε 10+ σελίδες και να αναρωτιέμαι μήπως την είδα σε άλλο φόρουμ και να ψάχνω κι εκεί κλπ.

 

η ενημέρωση με το "πουλήθηκε" είναι πολύ πιο ξεκάθαρη

 

λίγες μέρες μετά η αγγελία θα εκπνεύσει και θα εξαφανιστεί έτσι κι αλλιώς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πιό εύκολο να έχεις ένα folder στα bookmarks και να έχεις αποθηκευμένες τις αγγελίες που σε ενδιαφέρουν;...από το να ψάχνεις σελίδες επί σελίδων;

 

Όταν ξαναμπείς, αν έχει τελειώσει θα δεις ότι αυτή η αγγελία δεν υπάρχει...:)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν έιναι καθόλου πιο εύκολο αφού απαιτεί μια διαδικασία από μένα να φτιάξω το folder  και να βάλω μέσα ό,τι με ενδιαφέρει ένα-ένα

 

αντίθετα είναι απίστευτα εύκολο για σένα να προσπερνάς  σε ένα κλάσμα του δευτερολέπτου με μια ματιά όσες αγγελίες έχουν μαρκαριστεί ως τελειωμένες, δεν χρειάζεται ούτε ένα κλικ, ούτε μία πληκτρολόγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν έιναι καθόλου πιο εύκολο αφού απαιτεί μια διαδικασία από μένα να φτιάξω το folder  και να βάλω μέσα ό,τι με ενδιαφέρει ένα-ένα

αντίθετα είναι απίστευτα εύκολο για σένα να προσπερνάς  σε ένα κλάσμα του δευτερολέπτου με μια ματιά όσες αγγελίες έχουν μαρκαριστεί ως τελειωμένες, δεν χρειάζεται ούτε ένα κλικ, ούτε μία πληκτρολόγηση

 

Καλά είναι και υποκειμενικό το πως βλέπει κάποιος την οργάνωση.

Προσωπικά επειδή κοιτάω και άλλα φόρουμς ιδίως εξωτερικού για αγγελίες ή το ebay, μου είναι πολύ πιό εύκολο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν υπάρχουν 10 υποκατηγορίες και κάτω από όλες αυτές είναι μια υποκατηγορία με το όνομα "Ζήτηση", ναι, είναι πολύ εύκολο να το "χάσεις". Δεν είναι λογικά το ίδιο το κουμπί "Κιθάρες" με το κουμπί "Ζήτηση".

 

Πριν πέσετε λοιπόν να με κράξετε, σκεφτείτε ότι, επειδή εσείς θεωρείτε κάτι λογικό και φανερό, δεν σημαίνει ότι για όλους είναι έτσι.

 

Βέβαια, πλέον που είδα ότι υπάρχει ξεχωριστός χώρος για τη ζήτηση, από εδώ και στο εξής θα είμαι πιο προσεκτικός.  8)

 

ΥΓ> Τώρα που ξαναδιαβάζω το ποστ μου φαίνεται πολύ επιθετικό, αλλά δεν είναι έτσι. Ο γραπτός λόγος δεν μπορεί να αποτυπώσει τη διάθεσή μου για διάλογο και σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται περί φλέιμ.  :-[ :-[ :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει αλλο ενα θεμα με τη διαγραφη αγγελιων. Μου χει τυχει κανα δυο φορες.

Να μου πει καποιος οκ στειλε το Χ αντικειμενο, να διαφραψω την αγγελια μου και στη συνεχεια να το ακυρωσει αυτος η να μην παει να το παραλαβει ποτε. Οποτε οταν ξαναβαλω αγγελια θα διαγραφτει γιατι νομιζουν οτι προσπαθω να κανω bump...

Με το "ΕΦΥΓΕ" μπορεις να την επαναφερεις με τη μια.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου