Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ... Έλεος!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θεωρώ πολύ πιθανόν να βάζουν αγγελίες ζήτησης μαζί με τις αγγελίες πώλησης γιατί εκεί ειναι πολύ πιθανότερο να ειδωθούν

 

επίσης μην ξεχνάτε πως λάθος κάνουν και ορισμένοι που βάζουν αγγελίες ενισχυτή ή κιθάρας στην κατηγορία "μουσικός εξοπλισμός", καθώς και αντίστροφα λάθη

 

ουδείς άσφαλτος  8)

 

 

σωστός κι ο στίνκυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βασικά αυτό το πρόβλημα αποφεύγεται πολύ πιο εύκολα, με το να μη σβήσεις ή πειράξεις τίποτα πριν φύγει το αντικείμενο από τα χέρια σου και πάρεις τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα καθεσαι και απαντας 10 pm με το κλασικο "Σορρυ φιλε εχει φυγει το οργανο. Καλη τυχη" :P

 

Και αν σκεφτεις ποσες μερες πρεπει να περιμενεις χρηματα με τις αντικαταβολες,να ολοκληρωθει η διαδικασια θα γινει χαος, δεν θα ξερεις τι ισχυει και τι οχι...

Ασε που οι μερες που ειναι η αγγελια "πανω" δεν ειναι πολλες οποτε τι σε καιει?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να ρωτησω γιατι αυτη η ενταση? Ανοιγμα τοπικ για να ''παραπονεθουμε'' γιατι καποιος εβαλε κατι σε λαθος κατηγορια...

 

Ξερετε ποσα ποστς σας ειναι σε λαθος κατηγορια??? Δυο μετρα και δυο σταθμα!

 

 

Οποιος καταλαβε καταλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να ρωτησω γιατι αυτη η ενταση? Ανοιγμα τοπικ για να ''παραπονεθουμε'' γιατι καποιος εβαλε κατι σε λαθος κατηγορια...

 

Ξερετε ποσα ποστς σας ειναι σε λαθος κατηγορια??? Δυο μετρα και δυο σταθμα!

 

 

Οποιος καταλαβε καταλαβε.

 

Για πες ένα δικό μου που είναι σε λάθος κατηγορία?

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που θελω να πω ειναι πολυ απλο μην μπουμε στην διαδικασια της κολοκυθιας.

 

Αναφέρθηκες σε εμένα προσωπικά και συνεχίζεις να μιλάς με γρίφους. Να εξηγήσεις σε παρακαλώ ακριβώς τι εννοείς και να αφήσεις τις κολοκυθιές και τα λοιπά ζαρζαβατικά, όπως και τα υποτιμητικά τσιτάτα τύπου "όποιος κατάλαβε κατάλαβε".

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω οτι εχουν γινει τοσα και τοσα με τα σπαμαρισματα σε θεματα και κανεις δεν εχει πει τιποτα! Αλλα στις αγγελειες πεφτει μαχαιρι!

 

Και δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα μια γενικη παρατηρηση κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατ'εμε η κατηγορια Ζητουνται δεν θα πρεπει να υπαρχει. Εγω μπαινω υπερσπανια, και εχει τυχει πολλες φορες να εχω κατι που ζηταει καποιο μελος αλλα να μην το δω.

Και αυτο δεν ειναι ασχημο για εμενα που εχασα μια ευκαιρια να ανανεωσω εξοπλισμο η οτι αλλο, αλλα και για αυτον που ζηταει γιατι ισως να του παρει καιρο να βρει κατι το οποιο εγω, εσυ, ο αλλος να εχουμε προς πωληση.

 

Και το λεω και σαν πωλητης και σαν αγοραστης. Εχω 2 αγγελιες στο Ζητουνται αυτη τη στιγμη που ισως αν ηταν σε αλλη κατηγορια να ειχαν καλυτερη τυχη. Μπορει και οχι...

 

Τωρα θα μου πεις μπαινε πιο συχνα. Ε δεν μπαινω ξεχνιεμαι και δεν ειναι τοσες οι περιπτωσεις οσες με αλλη κατηγορια που εκανα δουλεια. Υποθετω οτι δεν ειμαι μονο εγω...

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να ρωτησω γιατι αυτη η ενταση? Ανοιγμα τοπικ για να ''παραπονεθουμε'' γιατι καποιος εβαλε κατι σε λαθος κατηγορια...

 

Και δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα μια γενικη παρατηρηση κανω.

 

Από τη στιγμή που εγώ άνοιξα το thread, δεν βλέπω πως συμβαδίζουν οι δύο παραπάνω δημοσιεύσεις σου. Τέλος πάντων.

 

Τα πράγματα με τις αγγελίες είναι (καταθλιπτικά) απλά:

 

Έχει αναφερθεί δεκάδες φορές ότι δεν είναι εύκολο να αναλλάβει κάποιος άνθρωπος να διορθώνει όλη τη μέρα τις μπαρούφες του καθενός μας. Το (δωρεάν, υπενθυμίζω...) σύστημα μπορεί να λειτουργήσει μόνο αν το προσέξουμε εμείς.

 

Αν υπάρχει μια άσχετη αγγελία σε κάθε "σελίδα" αγγελιών, ενδιαφέρουσες αγγελίες πάνε πιο γρήγορα στον πάτο. Από συζητήσεις και παρατηρήσεις μελών, προέκυψαν ενότητες για Ζήτηση και Ανταλλαγές, που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος ανάλογα.

 

Δεν αναφέρομαι στην περίπτωση του λάθους, που είναι ανθρώπινο να γίνει μια φορά ειδικά από νέο μέλος. Όταν όμως οι νέες ενότητες υπάρχουν εδώ και μήνες, κάτι τέτοιο δεν δικαιολογείται.

 

Και να πω και κάτι άλλο: όταν βλέπω προχειρογραμμένη, ό,τι νάναι αγγελία, σε λάθος σημείο, κλπ, ακόμα και αν με ενδιαφέρει το προϊόν, πιάνω τον εαυτό μου αν μην θέλει να ασχοληθεί, γιατί υποσυνείδητα μου δημιουργείται η αίσθηση ότι ο συντάκτης είναι "πρόχειρος" γενικώς (και, άρα, γιατί να προσέχει, για παράδειγμα, τον εξοπλισμό του, που τώρα θέλει να μου πουλήσει?). Υπερβολικό? Για σκεφτείτε το.

 

Αν αυτό που γράφω παραπάνω (περί προσοχής) δεν μπορεί να λειτουργήσει, γιατί εμείς είμαστε τόσο ωχαδελφιστές, καταλαβαίνετε σε άλλα fora υπάρχουν κανόνες για το ΠΟΙΟΣ μπορεί να βάλει αγγελία (κατόπιν πληρωμής συνδρομής, με Χ posts και πάνω, κλπ), κάτι που η διεύθυνση αυτού του forum έχει αποφύγει να επιβάλλει, προφανώς βασιζόμενη στο δικό μας "πατριωτισμό".  ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου