Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ... Έλεος!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι την δικη μου! ;D

 

Να πω κατι ακομα και για το θεμα με τις φωτογραφιες. Ειναι αληθεια οτι ολοι εχουν κινητο με καμερα.

Αλλα πιστευεις οτι αν εγω πουλαω μια λες πολ στανταρντ honeyburst ας πουμε, αξιας 1600 μεταχειρη, μπορω να αποδωσω το χρωμα, τα νερα, την ομορφια του οργανου με μια καμερα 2mpx?

Δεν ειναι παραπτωμα να βαλεις φωτο απο το ιντερνετ πιστευω, αλλα ειναι οταν δεν  κανεις ακριβη περιγραφη των ελλατωματων, και δεν εισαι δεκτικος στο να μιλησεις καποια παραπανω λεπτα με τον ενδιαφερομενο στο τηλεφωνο και να του τα αναλυσεις.

 

Ελάχιστοι είναι τόσο καλοί φωτογράφοι για να αποδώσουν σωστά τις λεπτομέρειες μιας κιθάρας, ακόμα και αν έχουν σούπερ εξοπλισμό. Δεν είναι αυτό το νόημα. Για μένα το σημαντικό είναι να φαίνονται, όσο γίνεται, σημαντικές λεπτομέρειες ή φθορές, και ας είναι με έντονο φλας, αποχρωματισμούς, κλπ.

 

Για ένα mainstream πεταλάκι δεν είναι και τόσο σπουδαίο να μην υπάρχει original φωτο, για μια κιθάρα ή ενισχυτή όμως το θεωρώ απαράδεκτο.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator
Alexander for Ad Keeper!!!  Grin Grin

 

Έχεις τη δική μου ψήφο φίλε.  Wink

Και την δική μου! :)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και την δική μου! :)

 

;D

 

Ε τότε τι το συζητάμε?

 

Αλέξανδρε, καλά ξενύχτια φίλε. Έχω άκρη για Προζάκ, ΟΤΑΝ το χρειαστείς.  8) 8) ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boss, μήπως να βάλεις 1-2 άτομα που να ξεκαθαρίζουν τις αγγελίες?

Ο Αλέξανδρος κάνει για 4...και πληρώνεται σε κοκακόλες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα και εγώ!

Αν θέλετε βοήθεια εδώ είμαι, σοβαρά μιλάω.

Είναι καιρός νομίζω να μπει μία τάξη σε αγγελίες με γκριιλις και ανύπαρκτες ή στο περίπου περιγραφες ή ακόμα χειρότερα παραπλανητικές.

Σίγουρα ο έλεγχος των προς πώληση αντικειμένων μέσο πραγματικής φωτογραφίας είναι σημαντικό να υπάρχει, αφού μιλάμε για ως επι το πλείστο, μεταχειρισμένα προϊόντα.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βαλεις οργανωτη στις αγγελιες πρεπει να εχεις σαφεστατους ορους για την καταχωρηση.

Μια καταχωρηση κιθαρας που λεει "Πωλειται Fender Stratocaster USA σε καλη κατασταση" μαζι με 2 φωτος και μονο τι την κανεις? Την σβηνεις? Γιατι?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βαλεις οργανωτη στις αγγελιες πρεπει να εχεις σαφεστατους ορους για την καταχωρηση.

Μια καταχωρηση κιθαρας που λεει "Πωλειται Fender Stratocaster USA σε καλη κατασταση" μαζι με 2 φωτος και μονο τι την κανεις? Την σβηνεις? Γιατι?

Αν οι φωτογραφίες είναι ευκρινείς και δεν υπάρχει κάτι μεμπτό γιατί να σβηστεί?

Εμένα πάντος θα μου άρεσε σε μία αγγελία κιθάρας, μπάσσου, πλήκτρων, drums κλπ να υπήρχε και το serial number, έαν βέβαια αυτό δεν είναι σβησμένο λόγο παλαιότητας ή κακομεταχείρισης.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγγελιες ετσι οπως ειναι , ειναι μια χαρα.Αν καποιος δεν βλεπει την επιλογη ζητησης , ανταλλαγης ε τι να πω ρε παιδια , πρωτα κοιταμε ολο το ταβλι και μετα παιζουμε.

Αυτο που θα μπορουσε να προσθεσει ο φιλος alejandro , ειναι η υπαρξη με τις τελειωμενες αγγελιες(να μην εξαφανιζονται αλλα να μπορεις να τις βρεις σε καποιο database).

 

Και βεβαια αυτο που λειπει(υπηρχε στις παλιες) , ειναι τα σχολια μεταξυ πωλητων , αγοραστων , και ασχετων.Ωραιες ςποχες τοτε ;D

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου