Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ... Έλεος!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως η καταχωρηση σου για την τελε πραγματικα πρεπει να παρει οσκαρ καλογραμμενης αγγελιας!

Και δεν το λεω καθολου ειρωνικα!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Από τη στιγμή που εγώ άνοιξα το thread, δεν βλέπω πως συμβαδίζουν οι δύο παραπάνω δημοσιεύσεις σου. Τέλος πάντων.

 

 

 

 

Εαν εσυ θες να το παρεις προσωπικα θα το παρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η καταχωρηση σου για την τελε πραγματικα πρεπει να παρει οσκαρ καλογραμμενης αγγελιας!

Και δεν το λεω καθολου ειρωνικα!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ... εν πολλοίς το είδα και σαν έναν τελευταίο "φόρο τιμής" για μια κιθάρα που αγαπάω πολύ και που θα αποχωριστώ (το πιθανότερο αύριο...). Οπότε παρασύρθηκα λίγο παραπάνω...

 

Εννοείται βέβαια ότι η βασική απαίτηση από μια αγγελία είναι να καταλαβαίνει ο άλλος τι πουλάς... ακόμα και αν το καταφέρνεις με 5 γραμμές κειμένου. Δεν χρειάζεται έκθεση ιδεών.

 

Σχετικά με το "οργανωτικό" του πράγματος, είχε προταθεί κάποια στιγμή να γίνουν υποκατηγορίες στις αγγελίες και νομίζω ότι υπήρχε θέμα με το software. Πιθανώς αυτό θα έλυνε κάποια προβλήματα (αρκεί και ΠΑΛΙ να προσέχαμε...).

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και πιάσαμε τις αγγελίες θέλω να σημειώσω και τα εξής

 

- η λέξη "ολοκαίνουριο" έχει χάσει κάθε σημασία, πολλοί γράφουν "ολοκαίνουριο, μόνο ένα μήνα χρήσης"

 

- πολλοί βάζουν φωτό όχι του συγκεκριμενου ΔΙΚΟΥ τους κομματιού που πουλάνε αλλά ό,τι φωτό βρήκαν στο δίκτυο για το ίδιο μοντέλο, κι αυτο στην εποχή όπου σχεδόν όλα τα κινητά έχουν κάμερα

 

- πολλοί δεν γράφουν σε τι κατάσταση είναι το όργανο, απλά γράφουν πουλάω το Χ, τόσο"

 

- πολλοί δεν γράφουν πού μένουν, οπότε δεν ξέρει ο αναγνώστης αν μπορεί να πάει να δοκιμάσει ή αν θα επιβαρυνθεί με έξοδα αποστολής

 

- και τέλος το περιβόητο δεν βάζω τιμή, κάντε μου προσφορές"

 

ορισμένα αν όχι όλα αυτά τα θέματα μπορούν να λυθούν με φόρμα όπου κάποια πεδία θα είναι υποχρεωτικά

 

βέβαια γνωρίζω πως αυτό προϋποθέτει δουλειά και αμοιβή, απλά κουβέντα κάνω  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω (οπως εχω πει και δεκαδες φορες-καλα οχι δεκαδες αλλα καμποσες-σε παρομοια θρεντς) ειμαι προθυμος να την αναλαβω!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγγελίες ζήτησης και ανταλλαγής είναι κάτι που συνηθίζεται σε fora του εξωτερικού. Κάποιος ο οποίος έχει πολλά όργανα και θέλει να ξεφορτωθεί κάποια για να αγοράσει κάτι άλλο, τις κοιτάζει τακτικά γιατι μπορεί να υπάρχει κάποιος που χρειάζεται κάτι που σε αυτόν είναι άχρηστο. Αρκετές φορές πάλι μπορεί να ψάχνεις κάτι πολύ συγκεκριμένο. Δεν χάνει κάτι με το να βάλεις μια αγγελία ζήτησης.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γκρίνια για τις Αγγελίες πάλι...

 

Πόσο δύσκολο ρε μάγκες είναι να δείτε ότι υπάρχει ξεχωριστή κατηγορία με αγγελίες ΖΗΤΗΣΗΣ γι'αυτά που θέλετε? Γιατί πρέπει να γεμίζουν οι αγγελίες με "ζητώ να αγοράσω ΧΧΧΧΧΧΧ σε λογική τιμή", όταν υπάρχει ξεχωριστή ενότητα?  >:( >:( ::)

 

Εδώ υπάρχει κόσμος που δεν προσέχει οτι δεν παίζουν τα greeklish γενικά στο Noiz, θα προσέξει την κατηγορία Ζήτηση στις Αγγελίες;

 

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βλέπουν πως δεν παίζει το λατινικό αλφάβητο, αλλά υποθέτουν πως μπορούν να το χρησιμοποιήσουν, αφού δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες που το απαγορεύουν (τους οποίους κανόνες ελάχιστοι διαβάζουμε  ;)  )

 

αυτό που εμένα ενοχλεί είναι ότι στραβώνουν με τον κανόνα αυτό και κάνουν και τον καμπόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω (οπως εχω πει και δεκαδες φορες-καλα οχι δεκαδες αλλα καμποσες-σε παρομοια θρεντς) ειμαι προθυμος να την αναλαβω!

 

Alexander for Ad Keeper!!!  ;D ;D

 

Έχεις τη δική μου ψήφο φίλε.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι την δικη μου! ;D

 

Να πω κατι ακομα και για το θεμα με τις φωτογραφιες. Ειναι αληθεια οτι ολοι εχουν κινητο με καμερα.

Αλλα πιστευεις οτι αν εγω πουλαω μια λες πολ στανταρντ honeyburst ας πουμε, αξιας 1600 μεταχειρη, μπορω να αποδωσω το χρωμα, τα νερα, την ομορφια του οργανου με μια καμερα 2mpx?

Δεν ειναι παραπτωμα να βαλεις φωτο απο το ιντερνετ πιστευω, αλλα ειναι οταν δεν  κανεις ακριβη περιγραφη των ελλατωματων, και δεν εισαι δεκτικος στο να μιλησεις καποια παραπανω λεπτα με τον ενδιαφερομενο στο τηλεφωνο και να του τα αναλυσεις.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου