Προς το περιεχόμενο

Παντού υπάρχει μια "Θώδη"


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νικόλα, δεν έχω πρόσβαση σε streaming media άρα δεν μπορώ να σχολιάσω τα επισυναπτόμενα.

Θα ήθελα να είμαι σαφής ότι δεν μιλάω για τον προσωπικό παρεϊστικο σχολιασμό του κάτι-να-λέμε-στον-καφέ. Και εγώ και εσύ και όλοι το κάνουμε και εντάξει δεν θα γίνουμε παντού και πάντα politically correct (σίχαμα).

Μιλάω για τον κατά αυτό τον τρόπο εξευτελισμό (ασχετα αν παίζουν το παιχνίδι της) από τους τιβίβλακες.

 

Παρεπιπτόντως άλλο η βολή (καλόβολο), άλλο η βούληση (κακόβουλο).  ;)

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε σεις δεν πατε καλα.

Εγω το βαλα ως ΧΙΟΥΜΟΡ και το ονομα της κυριας "Θωδη" (προσεξατε τα " "?) ηταν τελειως τυχαια επιλογη και βεβαια συνδεδεμενη με το οτι εχει επιλεξει να τραγουδαει "ξενα" οπως και η Wing. Ουτε να θειξω την Θωδη ηθελα (που ασχετα με το οτι ειναι καλη στα δημοτικα το ΘΕΛΕΙ το κραξιμο της με τις επιλογες που κανει) ουτε την Wing (που κι αυτη το σηκωνει το κραξιμο για.... ολα), κι εσεις παλι στην κοντρα, παλι στο τσιτωμα.

Οπως ειπα και στο πρωτο ποστ "Have a nice week"

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις δεν πατε καλα.

Εγω το βαλα ως ΧΙΟΥΜΟΡ και το ονομα της κυριας "Θωδη" (προσεξατε τα " "?) ηταν τελειως τυχαια επιλογη και βεβαια συνδεδεμενη με το οτι εχει επιλεξει να τραγουδαει "ξενα" οπως και η Wing. Ουτε να θειξω την Θωδη ηθελα (που ασχετα με το οτι ειναι καλη στα δημοτικα το ΘΕΛΕΙ το κραξιμο της με τις επιλογες που κανει) ουτε την Wing (που κι αυτη το σηκωνει το κραξιμο για.... ολα), κι εσεις παλι στην κοντρα, παλι στο τσιτωμα.

Οπως ειπα και στο πρωτο ποστ "Have a nice week"

 

+10

 

@Nikolas

Δεν θα χαιρομαστε και τον καθενα που εχει λεφτα και βγαζει Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ ομως! ;D

Δεν μου παει ουτε η καρδια να γελασω με δαυτους.(Θα μειωθει το καρμα μου, οχι το noiz-καρμα, το κανονικο! :P )

Τωρα τι ευχη ειναι αυτη που εχεις σχετικα με λεφτα και παπαριες....? ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παρεπιπτόντως άλλο η βολή (καλόβολο), άλλο η βούληση (κακόβουλο).  ;)

ούπς... έχεις απόλυτο δίκιο! σορρυ!

 

muddypete: Καλά, σιγά την ευχή. Μαζί με τα λεφτά πάει και η κουφαμάρα μου φαίνεται (αν κρίνει κανείς απο τις παραπάνω 'εκτελέσεις' ;))

 

Άντε αρκετές κακίες για σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούπς... έχεις απόλυτο δίκιο! σορρυ!

 

muddypete: Καλά, σιγά την ευχή. Μαζί με τα λεφτά πάει και η κουφαμάρα μου φαίνεται (αν κρίνει κανείς απο τις παραπάνω 'εκτελέσεις' ;))

 

Άντε αρκετές κακίες για σήμερα...

 

Ναι ωρε, φιλικα παντα  ;)

(Κανονισε να βγαλεις τιποτα τετοιο θα σου πω μετα "φιλικα" >:( >:( )  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Με αφορμή τον τίτλο άδραξα την ευκαιρία να πω κάποια πάγματα που με ενοχλούσαν καιρό σε σχέση με τις αναφορές στην Θώδ'.  :D

 

Υ.Γ. Πάντως οι αναφορές αυτές έστω και για πλάκα "μεταξύ μας" είναι κάτι παραπάνω όταν τις διαβάζουν 4000 άτομα την ημέρα... Μη ξεχνάτε ότι κάποιου μπορεί να του κάτσει στραβά κάποια αναφορά, να θηχτεί και να σας κυνηγάει δικαστικά.  ;D Έχει συμβεί. Το λέω τελείως ενημερωτικά και χωρίς να θέλω να πω κάτι παραπάνω.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ναι αλλά ομολόγησε ότι η Κα Θώδη σου αρέσει σαν γυναίκα...

 

Υ.Γ. Πάντως οι αναφορές αυτές έστω και για πλάκα "μεταξύ μας" είναι κάτι παραπάνω όταν τις διαβάζουν 4000 άτομα την ημέρα... Μη ξεχνάτε ότι κάποιου μπορεί να του κάτσει στραβά κάποια αναφορά, να θηχτεί και να σας κυνηγάει δικαστικά.  ;D Έχει συμβεί. Το λέω τελείως ενημερωτικά και χωρίς να θέλω να πω κάτι παραπάνω.  ;)

 

Τωρα τι θελεις marathon?Δικαστικο κυνηγητο??

Ελα ελα, πλακιτσα  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εσεις παλι στην κοντρα, παλι στο τσιτωμα...Οπως ειπα και στο πρωτο ποστ "Have a nice week"

 

μάι ντίαρ playloud δεν νομίζω ότι έχει κανένας διάθεση για κόντρα γενικά  :)

 

Όπως προείπε και ο yameth κάποιων ειδών αναφορές που γίνονται με διάθεση "χαβαλέ", "ελαφρότητας" περιστασιακά παρεξηγούντε με αποτέλεσμα δυσάρεστες καταστάσεις. Νομίζω προτιμάτε ο admin να προστατεύει τα μέλη μέσα από τις παροτρύνσεις του παρά να μένει αμέτοχος, μιας και διαθέτει κάποια εμπειρία και γνώση παραπάνω από εμάς  ;)

 

Καλή βδομάδα boys & girls  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

author=Jasemeister link=topic=162782.msg262659#msg262659 date=1223299731]

μάι ντίαρ playloud δεν νομίζω ότι έχει κανένας διάθεση για κόντρα γενικά  :)

 

Όπως προείπε και ο yameth κάποιων ειδών αναφορές που γίνονται με διάθεση "χαβαλέ", "ελαφρότητας" περιστασιακά παρεξηγούντε με αποτέλεσμα δυσάρεστες καταστάσεις. Νομίζω προτιμάτε ο admin να προστατεύει τα μέλη μέσα από τις παροτρύνσεις του παρά να μένει αμέτοχος, μιας και διαθέτει κάποια εμπειρία και γνώση παραπάνω από εμάς  ;)

 

Καλή βδομάδα boys & girls  8)

 

Mα γι αυτο ακριβως και υπηρξαν τα " ". Το ονομα της κυριας Θωδη εδω χρησιμοποιηθηκε ως "ειδικοτητα" και οχι σαν ονομα αυτο καθαυτο, προς Θεου.

Αλλωστε μου αρεσει και σαν γυναικα και την βρηκα και πολυ σεξουαλικια ως .....γκεϊσα

Domo arigato

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου