Προς το περιεχόμενο

Yngwie Malmsteen - Perpetual Flame


Steve_Vai06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμwτο, παλι μαλακια θα στειλουν τελικα?

 

Sunstorm το εχω ΗΔΗ, "House of Dreams" και ειναι ΣΟΥΠΕΡ

 

Πότε κιόλας ρε τρελέ??? 17 Απρίλη κυκλοφορεί ρε απατεώνα!  ;D

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αστον φιλε ειναι μεγαλος......... παπατζης........χεχε

 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Έχει διασυνδεσεις με Ν.Αμερική φαίνεται! χεχεχε Κάνει τις απάτες του.Ευρώπη κυκλοφορεί στα μέσα Απρίλη πάντως! :P

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, τωρα δεσαμε. Μητσακο την εβαλες την μανικα για το Sunstorm? εεεε?

 

οχι ακομα ....

 

και μιας και το θεμα μας ειναι το album ειναι ενα κλασσικο αλμπουμ της τελευταιασ περιοδου του σουηδου με εμφαση στα heavy κομματια .τωρα ton malmsteen η τον αγαπας η τον μισεις .οσο για τα σχολια που λενε οτι δεν εχει αλλαξει το στυλ του.

ποσοι μεγαλοι κιθαριστες εχουν αλλαξει το στυλ τους σολιστικα απο το πρωτο αλμπουμ που εβγαλαν?τις ιδιες φρασεις που τους καθιερωσαν παιζουν σχεδον ολοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ακομα ....

 

και μιας και το θεμα μας ειναι το album ειναι ενα κλασσικο αλμπουμ της τελευταιασ περιοδου του σουηδου με εμφαση στα heavy κομματια .τωρα ton malmsteen η τον αγαπας η τον μισεις .οσο για τα σχολια που λενε οτι δεν εχει αλλαξει το στυλ του.

ποσοι μεγαλοι κιθαριστες εχουν αλλαξει το στυλ τους σολιστικα απο το πρωτο αλμπουμ που εβγαλαν?τις ιδιες φρασεις που τους καθιερωσαν παιζουν σχεδον ολοι..

 

Ή τον αγαπάς ή τον μισείς....Έτσι.Και εγώ φυσικά δε θα μπορούσα να μην τον γουστάρω όσο καθήκης και να ναι!

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ο Malmsteen ειναι ο κιθαριστας που αγαπας ΝΑ τον μισεις, γιατι δεν ειναι αυτο το μιζερο στυλ τυπου "Μην με κοιτατε, σας ευχαριστω ΠΟΛΥ για τα καλα σας λογια, ποσο χαιρομαι που σας αρεσω" και αλλες τετοιες παπαριες.

Ο ανθρωπος ειναι αυτο που ολοι κατα βαθος κρυβουμε μεσα μας, αλλοι οχι τοσο καλα κι αλλοι ΠΟΛΥΥΥΥ καλυτερα. Γουσταρω να παιζω και να με γουσταρετε. ΑΝ δεν με γουσταρετε, στα ...αρια μου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ο Malmsteen ειναι ο κιθαριστας που αγαπας ΝΑ τον μισεις, γιατι δεν ειναι αυτο το μιζερο στυλ τυπου "Μην με κοιτατε, σας ευχαριστω ΠΟΛΥ για τα καλα σας λογια, ποσο χαιρομαι που σας αρεσω" και αλλες τετοιες παπαριες.

Ο ανθρωπος ειναι αυτο που ολοι κατα βαθος κρυβουμε μεσα μας, αλλοι οχι τοσο καλα κι αλλοι ΠΟΛΥΥΥΥ καλυτερα. Γουσταρω να παιζω και να με γουσταρετε. ΑΝ δεν με γουσταρετε, στα ...αρια μου

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα! Μάλλον έχεις δίκιο.Ο ϊδιος δεν είμαι κιθαρίστας είμαι ερασιτέχνης αλλά βλέπω τα κολλητάρια μου πως κρύβουν έναν Malmsteen μέσα τους.

Δεν παειράζει playloud άσε οι πολλοί να γουστάρουν αυτόν τον..'βιρτουόζο' από του RATM ή τον άλλον τον άθλιο από τις πιπεριές ;D

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το κατ.. ε να το αγοράσω για να ακούσω τι λέει. Να σας πω τον πόνο μου? Εϊχα πάει να τον ακούσω όταν ήμουν στο England (τότε είχε βγάλει το Inspiration) και ψηνόμουν τρελλά να τον δώ ζωντανα. Το αποτέλεσμα είναι ότι για μένα ήταν ίσως η πιο απογοητευτική συναλία που έχω πάει μέχρι στιγμής (και έχουν περάσει πολλά χρόνια και συναυλίες απο τότε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το κατ.. ε να το αγοράσω για να ακούσω τι λέει. Να σας πω τον πόνο μου? Εϊχα πάει να τον ακούσω όταν ήμουν στο England (τότε είχε βγάλει το Inspiration) και ψηνόμουν τρελλά να τον δώ ζωντανα. Το αποτέλεσμα είναι ότι για μένα ήταν ίσως η πιο απογοητευτική συναλία που έχω πάει μέχρι στιγμής (και έχουν περάσει πολλά χρόνια και συναυλίες απο τότε).

 

για ποιο λογο?εμενα οι δυο πρωτες που τον ειδα εδω ειδικα η δευτερη (περιοδεια facing tha nimal ηταν super).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου