Προς το περιεχόμενο

Dr Funk


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Μάρκος έχει μια πολύ ωραία LP με maple top. Δεν ήξερα ότι είχε και μαύρη. Ελπίζω μόνο να μην της άλλαξε χρώμα - που το αποκλείω. Ο άνθρωπος έχει γούστο. Το αποδεικνύει η στρατ του. ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αναφέρεστε στον Στέφανο τον τραγουδιστή ο οποίος έχει μια μαύρη gibson les paul studio....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κιθαρίστας εμφανίστηκε πάλι με μια μαυρη lp...  8)

 

Αυτόν εννοείς;

 

http://www.youtube.com/watch?v=InvzZbAK2Dw

 

Αυτός είναι ο τραγουδιστής που κρατάει μια κιθάρα. Ο κιθαρίστας είναι αυτός με την τέλε. Ωραία κιθάρα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λόγο στη διαφημιση τους στον Imagine,ειχαν ενα αποσπασμα απο το sex on fire οπου ο κιθαριστας εκανε ενα τραγικο λαθος.

 

Αυτο δεν παει ως μομφη στον παιχτη, που φανταζομαι ειναι κι αυτος ανθρωπος ;D αλλα στον διαφημιστη, που μου δημιουργησε μια αρνητικη εικονα για τη μπαντα, ετσι οπως ακουγα καθε μερα στο αμαξι επι 3 φορες αυτο το τραγικο λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόν εννοείς;

 

http://www.youtube.com/watch?v=InvzZbAK2Dw

 

Αυτός είναι ο τραγουδιστής που κρατάει μια κιθάρα. Ο κιθαρίστας είναι αυτός με την τέλε. Ωραία κιθάρα...

 

Nαι όντως

Λάθος μου, τον τραγουδιστή εννοούσα.

 

Πολύ ωραία η τελε πάντως μου έτρεχαν τα σάλια.... ;D

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λόγο στη διαφημιση τους στον Imagine,ειχαν ενα αποσπασμα απο το sex on fire οπου ο κιθαριστας εκανε ενα τραγικο λαθος.

 

Αυτο δεν παει ως μομφη στον παιχτη, που φανταζομαι ειναι κι αυτος ανθρωπος ;D αλλα στον διαφημιστη, που μου δημιουργησε μια αρνητικη εικονα για τη μπαντα, ετσι οπως ακουγα καθε μερα στο αμαξι επι 3 φορες αυτο το τραγικο λαθος.

 

Οντως τ'ακουσα κι εγω.Θα μπορουσε να διαλεξει ενα καλυτερο σημειο για να παιξει στη διαφημιση  , αν και δε νομιζω να μπορει να κανει ζημια στα παιδια δεδομενου οτι ειναι παρα πολυ καλη αλλα και δημοφιλης μπαντα.

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα εγω που δεν τους εχω δει σε λαιβ, μου δημιουργηθηκε μια αρνητικη προδιαθεση για το τι θα παω να δω, κι ας εχω ακουσει 100% καλές κριτικές. Φαντασου καποιος που δεν τους ξερει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου