Προς το περιεχόμενο

Ποιον ενισχυτή High gain?


sayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ναι την ειχα τσεκαρει αυτην την προσφορα. Παιζει πολυ....Μονο 2 μηνες εμειναν για να μεζεψω τα λεφτα...........................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 169
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:D :D :D Αθηνα ειμαι. Τι παιζει στην αγαπητη συμπρωτευουσα? χαριζουν boogακια? 8)

 

στην αγαπητή συμπρωτεύουσα έχουμε τον Telegun ο οποίος κάνει απίστευτους χειροποιητους custom ενισχυτές, και ο οποίος τρέφει μια ιδιαίτερη συμπάθεια στην "καφρίλα". Αν δε βαριέσαι να ανέβεις θεσ/νίκη, πμ για λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παντα μπορω να βρω στο ebay.............

 

εχω την εντυπωση οτι οι 5150 παίζουν σε πολυ χαμηλές τιμές στο ebay, οπότε σου μένουν λεφτά και για καλη καμπίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προτείνω ENGL ;D

ή 5150 :D (απο κανα ebay)

oi mesa boogie είναι κα*λα όταν παιζεις ατο δωματιό σου...αλλά μέσα σε παραγωγη ή live χανονται...

επίσης αμα σαρεσει ο pantera ήχος τσεκαρε τους Krank 8) αλλά βγάζουν μόνο dimebag ήχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi mesa boogie είναι κα*λα όταν παιζεις ατο δωματιό σου...αλλά μέσα σε παραγωγη ή live χανονται...

εγω γιατι εχω εντελως αντιθετη αποψη απο αυτη  :P

καταρχην για δωματιο ουτε λογος...κατα δευτερο σε παραγωγη (κυριως) και σε live ...ειναι στο φυσικο τους περιβαλλον  ;D

 

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εννοώ λόγω έντασης...για συχνότητες μιλλάω :)

συχνοτικα μιλαω και εγω...ειδικα στο δευτερο σκελος της προτασης μου  ;)

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου