Προς το περιεχόμενο

Τελικά τι θα γίνει με το karma μου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι εχετε αρνητικο καρμα, μην το παιρνετε στραβα. υπαρχουν και χειροτερα: αυτοι που δεν εχουν παρει ποτε ουτε θετικο ουτε αρνητικο καρμα. σημαινει οτι ειμαστε τελειως αναξιοι να ασχοληθει καποιος μαζι μας  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όπως εγώ για παράδειγμα, που μπαίνω 4 χρόνια, (πόσα είναι, τελωσπάντων από τις πολύ αρχές της ιστοσελίδας), κ δεν έχω κάρμα, κ είμαι κ junior member...  :-[ :-[ :-[

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά διάβασε αν έχεις όρεξη του τι υπόθηκαν τότε (που περισσότερο αρνητική εντύπωση έκανε το γεγονός ότι με το καλημέρα αράδιαζε "κατεβατά"), καθώς τώρα δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τον ruffneck και τα ξαναλέμε  ;)

 

Εξάλλου αυτό με το περί stuff και άλλων τέτοιων, πέραν των όσων είπε και ο sf, δεν το καταλαβαίνω και πολύ. Ο καθένας έχει και τα όριά του και θα πρέπει όλοι να είναι λίγο προσεκτικοί μεταξύ τους και να μην τραβά κανένας το σχοινί  ;)

 

 

Boukas sorry αλλά τσέκαρε στην σελ.4 τον harilatron τα μονομερή γεγονότα που παραθέτει.Εγώ υπόδειξη του έκανα να είναι σωστός σε αυτά που παραθέτει και μάλιστα αναφέρω στον καθένα να δει το treat της συζήτησης.Δεύτερον τότε ξανατονίζω ότι δεν  υπήρχε το κάρμα.Τρίτον άντε εγώ είμαι λάθος έτσι, εσείς σε αυτά αυτό το treat που είναι η καλή συμπεριφορά σας? που όπως δείχνει είστε και εσείς λάθος.Τέταρτον δεν είδα να βάζεις ούτε στον ευατό σου,ούτε στον  Antonypath,ούτε στον Νemoo -1 για τη συμπεριφορά σας.Αυτό το θεωρείς αντικειμενικό από την πλευρά σου σε ότι έχει να κάνει με το κάρμα?Δηλ. εγώ να τιμωρηθώ και εσείς όχι για ένα γεγονός που ούτε καν υπήρχε το κάρμα τότε και απλώς ξεθάφτηκε ξαφνικά.Πάντα φιλικά  :)

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Δεν υπήρχε το κάρμα τότε.

 

Β)Δεν ξεκίνησα εγώ τις προσβολές για δες εδώ σε παρακαλώ:

 

AntonyPath  κοιτα φιλε γιατι απο τι καταλαβα εσυ θες να κανεις επιδειξη !!!!

εχω το nord modular g2χ ο κολλητος μου εχει το nord 2x και γραφουμε μαζι ποια.  επισης αλλος φιλος μας εχει το ti (εχει βγαλει 2 album στο λεω για να μην νομιζεις οτι ειναι κανενας πιτσιρικας) ΑΛΑ μονο πιπες δεν μας κανει για να παμε στo studio του.

Tωρα αν εχεις το nord 3 και μιλας ετσι για το μηχανημα ή κουφος εισαι ή κουλος ή τεμπελης !!!!!!

Να σε ρωτησω κατι ποσο χρονων εισαι ?

 

boukas  Εγώ την έχω μεγαλύτερη πάντως! Ρε ΕΛΕΟΣ.....

 

  boukas  Ε τελικά είσαι όντως μπόζος του κερατά!

 

NemOOO To δικο μου πλήκτρο είναι καλύτερο απο το δικό σου...Και θα φωνάξω και τον ξαδερφο μου που είναι μεγαλύτερος και θα σαυ πώ εγώ...μμμ....

 

Λίγα με την ηλικία γιατί πηγαίνω 2α λυκείου και φέρομαιι ποιό σοβαρά απο μερικούς μερικούς...

 

Mουσικάρα που είσαι και υπεράνω....Απο παιδεία ομως λίγο σέ βλέπω...

 

Συγκεντρωθείτε και πηγαίντε καμια εκδρομή τώρα στις διακοπές γιατί δεν μας βλέπω καλα...:lol:

 

 

 

 

 

((καποιος να κλειδώσει το thread γιατί δεν έχει νόημα πλέον))

 

 

 

 

AntonyPath Λοιπον μ@λ@κ@κο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφουμε !!!

1) δεν σε ρωτησα ποιος εισαι, σου ζητησα να ακουσω κομματι σου

2) ειπα οτι σε ολα τα set up υπαρχει και ενα nord, oxi oti exoyn mono nord

3) ειπα οτι μετα το nord δεν ειναι το τιποτα, που αυτο σημαινει οτι εκτιμω    πολλα synth και φυσικα και θα ηθελα και αλες αιτεριεσ  στο set up μου

 

Ασ ληξει εδω γιατι οτι λεμε τσαμπα το λεμε το παιδι εναι ....για να ειναι

ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕ

Ακου το θεο ΤIESTO :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  και Βουλοσετω !!!!!

 

Μήπως θα έπρεπε να έχουν και τα παλικάρια -2.Καλό είναι να μην δείχνουμε μεμονωμένα γεγονότα  harilatron.όλα αυτά είναι στο treat που παραθέτης εκεί γιατί δεν έγινε τίποτα.Συγνώμη αλλά έτσι έχουν τα πράγματα.Πάντα φιλικά.

 

 

 

boukas 

AntonyPath

NemOOO

 

στο 6:11 παρακαλώ

 

;)

 

[flash=200,200]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Απο ποια ταινια ειναι ρε παιδες ειναι το  [σένσορντ :P]  κλιπακι παραπανω?

 

Από το "Το Κάρμα βάφτηκε κόκκινο",  με το Βασιλάκη Καϊλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος για τον οποίο αποδόθηκε θετικό ή αρνητικό κάρμα δεν είναι πάντοτε θεάσιμος. Προσωπικά, έχω ρίξει αρνητικό κάρμα σε άτομο που μου την έλεγε με προσωπικά μηνύματα, ενώ δημοσίως έκανε την παρθένα. Πρώτο αυτό...

 

ποσο μαλλον οταν η χολη αυτη σε καποια μελη "απειλει" και την προσωπικη τους ζωη & εργασια (π.χ. σε εμενα καποιοι καραγκιοζηδες οι οποιοι προφανως  στερουνται τα ανδρικα γεννητικα οργανα τους εχουν μπει στο youtube & στο myspace  και βριζουν χυδαια τη μπαντα μου....εστειλα σε καποιον promoter link με το βιντεο μας και επαθε εγκεφαλικο ο ...ανθρωπος.... :P)

 

θα σταθω σε αυτα που γραφετε για προσωπικη επιθεση!

εχετε σκεφτει ποτε γιατι διαλεξαν να κανουν σε εσας προσωπικη επιθεση κ οχι πχ στο Elavd ? μηπως εσεις με τον τροπο που μιλατε κ λετε τις αποψεις σας "ενοχλειτε" ?

οπως εγινε εδω

http://www.noiz.gr/index.php?topic=8364.50

 

ειστε mod κ το καθετι που λετε κρινετε πολυ πιο αυστηρα απο οτι αυτα που λεμε εμεις ως απλα μελοι γιατι εσεις κανετε το "κουμαντο" οποτε πρεπει αν ειστε αρκετα προσεκτικοι στους χαρακτιρισμους σας αλλα στις τοποθετησεις σας στα θεματα του Forum! γιατι οπως ειπε καποιος πιο πανω

Απο την στιγμη που εχετε εναν τετοιο τιτλο, επιμενω οτι η συμπεριφορα σας πρεπει να ειναι υποδειγματικη... δλδ αν εγω αρχισω και σας *****σταυριζω τωρα, διαγραψτε με, βαλτε μου το καρμα μου -666, καντε block το ip μου η δεν ξερω και εγω τι αλλο...

 

Σε καμια παντως περιπτωση δεν θα επρεπε να απαντησετε εχοντας μια ασχημη συμπεριφορα.. καταλαβαινω οτι καποια στιγμη σπανε τα νευρα σου, χανεις την ψυχραιμια σου, και τον παιρνει ο διαολος τον αλλο.. αλλα αυτο δινει αυτοματα και στον αλλο, τον νεο, τον newbie το δικαιομα να πει οτι

 

"Ε αφου σπασαρχ1δ1στικαν αυτοι και τα εχωσαν, τοτε θα το κανω και εγω"

 

Και αυτο οπως καταλαβαινεις οδηγει ξανα στα γνωστα φαινομενα του να την λεει καποιος σε καποιον, να ανοιγουν topics περι καρματος η για το ποσο κακος ειναι καποιος mod και αυτος ο κυκλος να κανει (στην γλωσα τον κιθαροδων) feedback... και φτου και απο την αρχη...

 

Καποιος πρεπει να σταματαει αυτο τον φαυλο κυκλο αλλιως θα γινονται ξανα και ξανα τα ιδια πραγματα...

 

αν οχι εσεις τοτε ποιος?

 

Εχετε στο νου σας οτι καταλαβαινω πολυ καλα την θεση σας και δεν τα λεω εξω απο τον χωρο..

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου