Προς το περιεχόμενο

Τελικά τι θα γίνει με το karma μου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά μαθηματικά:

 

α) -1+1=0

β) -4+4=0

γ) -2+3=1

 

Εξήγηση: Το -1 είναι κάποια αρνητική συμπεριφορά στο παρελθόν που με κάποια θετική (+1) εξισορόπησε στο 0. Το δε -4 χρειάστηκε 4 "πολύ καλές πράξεις" από τον πρόσκοπο για να έρθει στα ίσα του. Απλά παλιά δε φαινόταν η ιστορία του κάρμα.

 

Κατανοητά τα μαθηματικά και το διευκρίνισα και εγώ ο ίδιος.Μπορείς να μου στείλεις σε pm ποια ήταν αυτή η αρνητική συμπεριφορά σε παρακαλώ :)?Δεν ζητάω κάτι παράλογο.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Θα κοιτάξω στο επτασφράγιστο αρχείο που σε έχω φακελωμένο και θα σου πω...  :P

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ.ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.

 

 

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΖΑΚΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΝΟRDLEAD.ΕΠΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ EIMAI Ο ΓΑΜΑΩ DJ .

 

.....

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΑΕ  ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΜ ΗΛΙΚΙΑ  ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ.ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ NORD KAI ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΝΗΚΩ.ΕΛΑ ΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ HARDCORE? :twisted: .KAI ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο DJ RUFFNECK OK.KAI OYTE ΠΡOKEITE NA MAΘΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΞΕΙΖΕΙ.

 

Θες κι άλλα?

Μήπως έπρεπε να είσαι στο -2?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες κι άλλα?

 

έχει δίκιο φίλε ruffneck...Είπες πολλά πράγματα...

Τέλος πάντων, δεν μου πέφτει και λόγος...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Δεν υπήρχε το κάρμα τότε.

 

Β)Δεν ξεκίνησα εγώ τις προσβολές για δες εδώ σε παρακαλώ:

 

AntonyPath  κοιτα φιλε γιατι απο τι καταλαβα εσυ θες να κανεις επιδειξη !!!!

εχω το nord modular g2χ ο κολλητος μου εχει το nord 2x και γραφουμε μαζι ποια.  επισης αλλος φιλος μας εχει το ti (εχει βγαλει 2 album στο λεω για να μην νομιζεις οτι ειναι κανενας πιτσιρικας) ΑΛΑ μονο πιπες δεν μας κανει για να παμε στo studio του.

Tωρα αν εχεις το nord 3 και μιλας ετσι για το μηχανημα ή κουφος εισαι ή κουλος ή τεμπελης !!!!!!

Να σε ρωτησω κατι ποσο χρονων εισαι ?

 

boukas   Εγώ την έχω μεγαλύτερη πάντως! Ρε ΕΛΕΟΣ.....

 

  boukas  Ε τελικά είσαι όντως μπόζος του κερατά!

 

NemOOO To δικο μου πλήκτρο είναι καλύτερο απο το δικό σου...Και θα φωνάξω και τον ξαδερφο μου που είναι μεγαλύτερος και θα σαυ πώ εγώ...μμμ....

 

Λίγα με την ηλικία γιατί πηγαίνω 2α λυκείου και φέρομαιι ποιό σοβαρά απο μερικούς μερικούς...

 

Mουσικάρα που είσαι και υπεράνω....Απο παιδεία ομως λίγο σέ βλέπω...

 

Συγκεντρωθείτε και πηγαίντε καμια εκδρομή τώρα στις διακοπές γιατί δεν μας βλέπω καλα...:lol:

 

 

 

 

 

((καποιος να κλειδώσει το thread γιατί δεν έχει νόημα πλέον))

 

 

 

 

AntonyPath Λοιπον μ@λ@κ@κο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφουμε !!!

1) δεν σε ρωτησα ποιος εισαι, σου ζητησα να ακουσω κομματι σου

2) ειπα οτι σε ολα τα set up υπαρχει και ενα nord, oxi oti exoyn mono nord

3) ειπα οτι μετα το nord δεν ειναι το τιποτα, που αυτο σημαινει οτι εκτιμω    πολλα synth και φυσικα και θα ηθελα και αλες αιτεριεσ  στο set up μου

 

Ασ ληξει εδω γιατι οτι λεμε τσαμπα το λεμε το παιδι εναι ....για να ειναι

ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕ

Ακου το θεο ΤIESTO :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  και Βουλοσετω !!!!!

 

Μήπως θα έπρεπε να έχουν και τα παλικάρια -2.Καλό είναι να μην δείχνουμε μεμονωμένα γεγονότα  harilatron.όλα αυτά είναι στο treat που παραθέτης εκεί γιατί δεν έγινε τίποτα.Συγνώμη αλλά έτσι έχουν τα πράγματα.Πάντα φιλικά.

 

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και μετά απο αυτό είδατε ακριβώς τι αποτέλεσμα έχει το αρνητικό κάρμα. Γι αυτό καλύτερα είναι να το κόψετε να υλοποιήστε μια απο τις λύσεις που αναφέραν τα παιδιά (πχ μόνο θετικό, με χρονική αποσβεση, και δεν ξέρω γω τι άλλο, ιδέες υπάρχουνε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ruffneck..  μη δινεις σημασια... δεν βγαζεις ακρη... εδωσα και εγω της μαχες μου... το εσπρωξα να δω μεχρι που φτανεις...

 

Η λυση ειναι μια.. η απλα δεν ξανασχολισαι και διαγραφεσαι απο εδω η πολυ απλα αναπτυσεις την ικανοτητα του στ@ρχ1δ1σμου...

 

Εγω προσωπικα επελεξα την δευτερη επιλογη... το καρμα δεν ειναι καποιος αντικειμενικος παραγοντας αξιολογησης των χρηστων... αυτα που λες και ο τροπος που βοηθας η δεχεσαι βοηθεια ομως ειναι...

 

παρακαλω αλλη μια μοναδα μειον στο καρμα μου γιατι μιλισα ασχημα!

ευχαριστω!

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τελικά τι ρόλο βαράει το Κάρμα; Και πού μπορώ να πληρώσω να πάρω κανα +69 εγώ;

 

Μου φαίνεται λίγο φακέλωμα η υπόθεση, να πω την αλήθεια, και είναι η πρώτη φορά που βλέπω κάτι τέτοιο σε forum, όχι ότι το κατηγορώ δηλ (δηλ, τι κάνω;  :P)

 

Τέλος πάντων, φαντάζομαι ότι υπάρχει αλήθεια στα αποτελέσματα του Κάρματος, δηλ, έτσι μου δείχνει η μικρή μου εμπειρία στο νοιζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη Νικολα, τι συμπερασμα βγαζεις για την ψυχοσυνθεση μου, με το δικο μου καρμα; ;D ;D ;D ;D.

 

.... το να έχει κάποιος  +2/-3 είναι ασυνεπές. Αν είναι απλά μία ένδειξη του "πόσο καλή διάθεση έχει ο Χ αυτό τον καιρό", τότε όλα καλά. :)

 

Τα λεει αρκετα καλα.Ημουν 2 πανω και 3 κατω ;D ;D ;D

Να ηξερα και το γιατι.

+1 καρμα απο μενα και πολυ σου ειναι.

Μην παρουμε και αερα. :P :P :P

 

 

Υ.Γ  Για οσους δεν καταλαβαν, πλακα κανω.

Θα ζησω και στιγματισμενος. :'( :'(

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου