Προς το περιεχόμενο

Blues απόπειρα με την καινούρια μου Tele!


Yves

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟλυ ωραιος ηχος!  ;)

κ το παιξιμο ενοητε!

καλοπαιξιμη φιλε κ καλως ηρθες στον κοσμο τον ΑΝΤΡΙΚΩΝ κιθαρων! χαχαχα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεεεεε δν του κοβω την χαρα ,.... ποσο μαλλον τωρα που εμαθα οτι ειναι και παιγμενο με δαχτυλα!!!!! εεε τοτε νταξει κατι παει κερχεται.... παντως ισχυει οτι εμφανισιακα ειναι κουκλα...

 

ρε haril τι να την κανεις την τελε αμα δν ξυριζει και κοβει στο mix...????  σε αυτο γ**μει η τελε...αλλιως υπαρχουν και οι les paul :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην μεγεια φίλε μου...η κιθαρα είναι εκτός από κούκλα και κουκλάρα!!! :) Εγώ θα διαφωνήσω με τους προλαλήσαντες και θα πω ότι ο λαιμομαγνήτης μ'αρεσε πολύ πολύ!!!

 

θέλω κ εγώ tele...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να είμαι ειλικρινής,δεν τον ήξερα...αλλά κάτι μου λέει οτι θ'αρχίσω ν'ακούω! Φοβερός,θενκ γιου!

Επίσης, κάτι μου λέει οτι κ αυτός ακούει Muddy Waters!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος δεν ακούει Muddy Waters;  ;)

 

Αν σ' αρέσει ο Ronnie Earl, να ακούσεις και Hollywood Fats... Προγενέστερος, κάπως παλιακός ήχος, αλλά, αν εξοικειωθείς, θα τον αγαπήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής,δεν τον ήξερα...αλλά κάτι μου λέει οτι θ'αρχίσω ν'ακούω! Φοβερός,θενκ γιου!

Επίσης, κάτι μου λέει οτι κ αυτός ακούει Muddy Waters!

 

Ακούει και πολύ T-Bone Walker χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου