Προς το περιεχόμενο

Ποια απο τις δυο κιθαρες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα οπως λεει ο φιλος funkysoul αλλα με τοσες διαφορετικες αποψεις..ηδη ξεφυγαμε απο τις δυο που εθεσα σαν προβληματισμο...απλα ζηταω βοηθεια απο πιο εμπειρους μπας και βγει το γρασσο απο τα ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αγχώνεσαι για το no - name, αυτό συμβαίνει επειδή οι Harley Bentons  ανήκουν στο thomann και είναι αποκλειστικά διαθέσιμες απο εκεί. μπορείς να τσεκάρεις και τα άλλα καλά μοντέλα στα reviews, εγώ πιστεύω πως είναι ότι καλύτερο για αρχάριο...

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα τη lego.... ε..εννοω τη squier. Ο λογος ειναι οτι θα βρεις πολυ ευκολα μαγνητες και σε πολυ καλη τιμη και θα μπορεσεις ευκολα στο αμεσο μελλον να την μετατρεψεις σε ενα καθολα αξιοπρεπες οργανο  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχω απαντησει σε παλαιοτερο ποστ..οπως κ πολυ αλλοι.

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το παιδευεις τοσο πολυ. :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θα έλεγα να πάρεις μια κιθαρα που να σου αρεσει οπτικα και να σου καθεται καλα στο χερι. Με οποιαδηποτε κιθαρα μπορεις να παιξεις οτιδηποτε. Τα χερια και ο ενισχυτης σου θα κανουν τον οριστικο ηχο σου. Αντε το πολυ να αλλαξεις κανενα μαγνητη καποια στιγμη αλλα και παλι οταν θες να αλλαξεις ριζικα τον ηχο σου τοτε θες ενισχυτη αναλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τον roland 20x εδώ και 3 μήνες και είναι εξαιρετικός για solid state  και για τα λευτά του. όμως μετάνοιωσα που δεν πήρα τον 30άρι. έχει καλύτερες προσομοιώσεις και  η διαφορά τους ήταν μόλις 50 ευρώ.

Παρεπιπτόντως και εγώ συνιστώ squier γιατί είναι πού εύκολο να βελτιώσεις ότι δεν σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου