Προς το περιεχόμενο

Λονδίνο: πού μου προτείνετε να μείνω;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιοπρεπη ξενοδοχεια (δηλ. απλα καθαρα ξενοδοχεια χωρις κατσαριδες,υγρασιες και μουχλα αυτο εννοω ;D) θα βρεις στο Bayswater

 

Το δικό μου ήταν στο Bayswater και ήταν πάλι πανάκριβο, τραγικά μικρό + μάλλον μπιχλαδερό... >:( Ελπίζω να σταθείς πιο τυχερός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αμάν πια με την Πράγα!!! :D :D :D

 

Εντάξει, ωραία αξιοθέατα, φτηνή μπύρα, φτηνή διαμονή, φτηνή μπύρα, καλή μουσική, φτηνή μπύρα, ωραία μπαρ, Urquell, όμορφη γέφυρα, Staropramen, αλλά υπάρχουν και άλλες Ευρωπαϊκές πόλεις που είναι εξίσου ενδιαφέρουσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, η αλήθεια είναι ότι στο Λονδίνο έχω πάει 2 φορές, ενώ στην Πράγα καμία, οπότε η πρόταση του Μενέλαου δε με αφήνει αδιάφορο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος που πήγε πέρσυ έμεινε στην περιοχή γύρω από το Hyde Park (δεν έχω το όνομα του ξενοδοχείου αυτή τη στιγμή) και δε μου έκανε παράπονο για το αντίτιμο ή την καθαριότητα. Αλλά τα έκλεισε μέσω internet, δεν ξέρω μήπως πέτυχε καμιά προσφορά or something.

 

Υ.Γ. Να προτείνω και ένα Βερολινάκι που είναι εγγύηση και επίσης μπορείς να τη βγάλεις φτηνά;

Υ.Γ. Ρε Μενέλαε, με έχεις απελπίσει την τρέλα μου! Όλο ταξίδια είσαι... :P

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το βερολίνο είναι πανέμορφο!!! Το φαγητό είναι τσάμπα, το πανάκριβο όμως είναι οι μετακινήσεις.

 

Για Πράγα αν θέλεις πάντως μπορώ να σου δώσω οδηγίες για τα πάντα! :)

 

Αμάν πια με την Πράγα!!! :D :D :D

 

Εντάξει, ωραία αξιοθέατα, φτηνή μπύρα, φτηνή διαμονή, φτηνή μπύρα, καλή μουσική, φτηνή μπύρα, ωραία μπαρ, Urquell, όμορφη γέφυρα, Staropramen, αλλά υπάρχουν και άλλες Ευρωπαϊκές πόλεις που είναι εξίσου ενδιαφέρουσες.

 

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι προσωπικά δεν πήγα ψημένος, μάλλον τυχαία κατέληξα εκεί. Και πραγματικά την ερωτεύτηκα!!! Ουσιαστικά δεν είχα σκεφτεί ΠΟΤΕ να πάω στην Πράγα μέχρι να κλείσω τα εισιτήρια  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 για όποιον δεν έχει πάει. :)

 

Αυτό (μαζί με Βαρκελώνη, Βουδαπέστη κλπ.) απαντά και στο ερώτημα του Vartanis. ;)

 

Νάτος ο άνθρωπος μου. ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου