Προς το περιεχόμενο

Λονδίνο: πού μου προτείνετε να μείνω;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πώς πάω Lancaster Gate από Stansted Airport;

 

Τιμές;

Bus καλό; ή όχι;

 

Ειναι μακρια το Stansted απο κεντρικο Λονδινο οποτε πιστευω η καλυτερη λυση ειναι να παρεις καποιο λεωφορειο απο αυτα που αναχωρουν συχνα απο το αεροδρομιο μεχρι να φτασεις πιο κεντρικα οπου μπορεις να κατεβεις και να πας Lancaster Gate μεσω subway.Οπως και να 'χει,ΟΧΙ Ταξι!!!

 

Edit:Θυμηθηκα υπαρχει σταθμος τρενου απο Στανστεντ ο οποιος καταληγει απευθειας σε σταθμο μετρο-Πρεπει να ειναι η καλυτερη λυση.Αλλα και παλι,ΟΧΙ Ταξι!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται το πόσο έχετε μείνει στο εξωτερικό συνεχόμενα. Εγώ με μικρά διαλείμματα από το 2001 είμαι μόνιμος (και λίγο Λονδίνο, επίσης), και τα πράγματα τα βλέπεις με διαφορετικό μάτι από αυτό του επισκέπτη.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω  παντως θα εμενα αν ειχα τα ....20 χιλιαδες ευρω το μηνα που χρειαζονται για να ζησεις αξιοπρεπως & σε σπιτι χωρις ποντικια και κατσαριδες ;D

 

http://www.net-lettings.co.uk/London-Estate-Agents/Soho.html

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω  παντως θα εμενα αν ειχα τα ....20 χιλιαδες ευρω το μηνα που χρειαζονται για να ζησεις αξιοπρεπως ;D

Έχεις σκεφτεί όμως ότι με τα λεφτά που πέρνεις, μπορείς να ζήσεις σαν βασιλιάς...στη Κούβα?

(Άσε που θα έφτιαχνες και μια στουντιάρα και θα είχες και ένα τόνο vintage κιθάρες!!!-γιατί από το 50-60 που έχουν εμπάρκο χρησιμοποιούν τις ίδιες!!)

Είχα ένα φίλο που είχε παντρεφτεί μια 25άρα κουβανέζα, και πάντα έλεγα ότι στη σύνταξή μας θα τη βγάζαμε εκεί...και πήγε και χώρισε ο άχρηστος, ο μ@λ@κας....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δες και τα υπολοιπα γενικα οτιδηποτε within reason σε ΑΣΦΑΛΕΙΣ περιοχες ειναι out of the question στο κεντρο,τωρα αν ειναι να μενεις στα προαστια και να σε τρωει το commuting βραστα κι αστα...για αυτο σου λεω...Βερολινο και παλι Βερολινο ;D...(με 800 ευρω νοικιαζεις 5αρι στο Κολωνακι τους) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε και κανα google δεν βλαπτει..

 

;D

 

 

Επειδή έχω ψάξει, ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει για τη ζητούμενη διαδρομή ή παρεμφερή ποιο μέσο βολεύει από χρόνο/λεφτά κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου