Προς το περιεχόμενο

Λονδίνο: πού μου προτείνετε να μείνω;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα τέλη Φεβρουαρίου ετοιμάζω ένα ταξιδάκι αναψυχής στο Λονδίνο.

Πού μου προτείνετε να μείνω; Επίσης, τι τιμές να υπολογίζω πάνω-κάτω για διαμονή;

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε ναι...Μόνος μου θα πάω; ;D

 

Όσον αφορά την Denmark street...

1) Δεν νομίζω να τη χαρώ έχοντας την κοπέλα μου δίπλα να γκρινιάζει και να κατεβάζει τα μούτρα μέχρι το πάτωμα κάθε φορά που θα πιάνω κιθάρα

2) Έχει τόσο καλύτερες τιμές από την Ελλ...εεεε τη Γερμανία ;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To London εχει σοβαρο προβλημα με τα ξενοδοχεια τα περισσοτερα ειναι πραγματικα ΑΧΟΥΡΙΑ & πολυ ακριβα.

 

Αξιοπρεπη ξενοδοχεια (δηλ. απλα καθαρα ξενοδοχεια χωρις κατσαριδες,υγρασιες και μουχλα αυτο εννοω ;D) θα βρεις στο Bayswater,ενα ξενοδοχειο που προτεινω και χρησιμοποιω συχνα ειναι αυτο που ειναι και φτηνο

 

http://www.chrysoshotel.com/prices.asp

 

ΠΟΛΥ φτηνα ξενοδοχεια ουτε να το σκεφτεσαι θα φυγεις...νυχτα.

 

Ευτυχως η λιρα εχει κατρακυλησει πολυ χαμηλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΑΝΑΜΑΝΑΜΑΝ!!!

 

Ρε συ Ηλία δεν πας μια Πράγα καλύτερα;;; Που είναι και η πιο όμορφη πόλη του κόσμου κ θα μείνεις κ σε ωραίο ξενοδοχειάκι με 80e το δίκλινο το βράδυ, θα πας και με 100e το άτομο με skyeurope, θα σου πω και τα καλύτερα μέρη να φας και να πιεις, δε θα έχει και πολλούς μουσικούς πειρασμούς και θα ακούσεις και πλανώδιους να παίζουν διάφορα jazzοπράγματα πάνω στη γέφυρα του θείου Charles....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΑΝΑΜΑΝΑΜΑΝ!!!

 

Ρε συ Ηλία δεν πας μια Πράγα καλύτερα;;; Που είναι και η πιο όμορφη πόλη του κόσμου κ θα μείνεις κ σε ωραίο ξενοδοχειάκι με 80e το δίκλινο το βράδυ, θα πας και με 100e το άτομο με skyeurope, θα σου πω και τα καλύτερα μέρη να φας και να πιεις, δε θα έχει και πολλούς μουσικούς πειρασμούς και θα ακούσεις και πλανώδιους να παίζουν διάφορα jazzοπράγματα πάνω στη γέφυρα του θείου Charles....!

 

Λες ε?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου