Προς το περιεχόμενο

Εξάντληση Διαθέσιμων Activations


VietMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Pkole thanks!! Φίλε Alchemist κ οι υπόλοιποι ελπίζω να καταλάβατε το χιουμοριστικό του τίτλου! Έχεις δίκιο ότι η έκδοση είναι ειδική αλλά για το θέμα των ενεργοποιήσεων, κάτι τέτοιο εξακολουθεί να μου φαίνεται εκτός καταναλωτικής κ πελατειακής λογικής. Θα δω τί θα μου πούνε αλλιώς θα στραφώ σε άλλα software ελπίζοντας να βγάλω άκρη!!!

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pkole thanks!! Φίλε Alchemist κ οι υπόλοιποι ελπίζω να καταλάβατε το χιουμοριστικό του τίτλου! Έχεις δίκιο ότι η έκδοση είναι ειδική αλλά για το θέμα των ενεργοποιήσεων, κάτι τέτοιο εξακολουθεί να μου φαίνεται εκτός καταναλωτικής κ πελατειακής λογικής. Θα δω τί θα μου πούνε αλλιώς θα στραφώ σε άλλα software ελπίζοντας να βγάλω άκρη!!!

 

 

Θεωρώντας ότι το θέμα έχει εξαντληθεί, μια παρατήρηση μόνο σχετικά με την πιο πάνω διατύπωσή σου.

 

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι καθόλου "αντι-καταναλωτικό" ή "αντι-πελατειακό" το σχήμα των περιορισμένων ενεργοποιήσεων. Καταλαβαίνω ότι αναγκάστηκες να κάνεις πολλές ενεργοποιήσεις μαζί λόγω προβλήματος, και ακόμα περισσότερο γιατί και εγώ αναγκάστηκα να το κάνω πρόσφατα σε άλλο software, λόγω hardware προβλήματος. Όμως κάποιος άλλος θα μπορούσε να εγκαταστήσει απλά το προϊόν στο δικό του pc και σε αυτά 4 φίλων του...

 

Κατά τη γνώμη μου το support θα σου δώσει και άλλη ενεργοποίηση, αφού τους εξηγήσεις τι συνέβη. Να ξέρεις πάντως και για το μέλλον ότι αυτή η πρακτική είναι συνήθης σε αρκετές εταιρείες.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θεωρώντας ότι το θέμα έχει εξαντληθεί, μια παρατήρηση μόνο σχετικά με την πιο πάνω διατύπωσή σου.

 

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι καθόλου "αντι-καταναλωτικό" ή "αντι-πελατειακό" το σχήμα των περιορισμένων ενεργοποιήσεων. Καταλαβαίνω ότι αναγκάστηκες να κάνεις πολλές ενεργοποιήσεις μαζί λόγω προβλήματος, και ακόμα περισσότερο γιατί και εγώ αναγκάστηκα να το κάνω πρόσφατα σε άλλο software, λόγω hardware προβλήματος. Όμως κάποιος άλλος θα μπορούσε να εγκαταστήσει απλά το προϊόν στο δικό του pc και σε αυτά 4 φίλων του...

 

Κατά τη γνώμη μου το support θα σου δώσει και άλλη ενεργοποίηση, αφού τους εξηγήσεις τι συνέβη. Να ξέρεις πάντως και για το μέλλον ότι αυτή η πρακτική είναι συνήθης σε αρκετές εταιρείες.

Φίλε TGL έχω υπόψιν μου την πολιτική τέτοιου είδους από μεγάλο αριθμό εταιρειών λογισμικού κ με βρίσκει αντίθετο. Δε θα είχα καμία αντίρηση να πλήρωνα κάτι παραπάνω για ένα dongle που θα μου έλυνε τα χέρια απ' το να εξηγώ γιατί χάλασε το pc μου κ να μπαίνω σε μια διαδικασία "απολογίας". Ένα άλλο ζήτημα είναι ότι δεν ανοίγει καν η σελίδα ενώ το φυσιολογικό θα ήταν να ενημερωνόμουν για το τί συμβαίνει αν συμβαίνει κάτι. Ευχαριστώ για το χρόνο σου!!!

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε συμμετέχει σε αυτή τη συζήτηση, κάντε ένα κόπο να δείτε αυτή τη σελίδα:

 

http://www.steinberg.net/en/mysteinberg/landing_pages/cubase_le_4.html

 

και πείτε μου, σε τι συμπέρασμα καταλήγετε;

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη ρε παιδια επειδη σκεφτομαι να αγορασω το cubase 4  και εχω μπερδευτει λιγο..δηλαδη αν κανω καποιες φορες format και ξεπερασω καποιο οριο θα εχω τετοια τρεχαματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι.

Το cubase 4 δουλεύει με το hardware κλειδί του.

Το μόνο που χρειάζεται είναι να το έχει εγκατεστημένο στο pc που δουλεύεις.

Το πρόγραμμα μπορείς να το έχεις εγκατεστημένο και σε πάνω από 1 υπολογιστή.

Απλά κάθε φορά θα βάζεις το κλειδί στον αντίστοιχο υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε συμμετέχει σε αυτή τη συζήτηση, κάντε ένα κόπο να δείτε αυτή τη σελίδα:

 

http://www.steinberg.net/en/mysteinberg/landing_pages/cubase_le_4.html

 

και πείτε μου, σε τι συμπέρασμα καταλήγετε;

 

:)

 

 

 

Στο ότι ο "Vietmanezos" φίλος μας δεν έχει βρει ακόμα αυτή τη σελίδα....

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου