Προς το περιεχόμενο

satriani-love thing cover


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο feelin' ερωτιαρη μου.  8)

Και καλος ηχος (αναλογιζομενος οτι ακουω οτι επιασε το Mic) :)

Την επομενη φορα ομως φτιαξε και το φωτισμο του χωρου και γενικα το θεαμα καθως οπως ξερεις η φραση ειναι "Ηχος και Φως" που σημαιναι οτι το ολα αποτελεσμα επιρρεαζεται και απο το ματι (αφου διαλεξες να ανεβασεις βιντεο και οχι μονο ηχο)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο feelin' ερωτιαρη μου.  8)

Και καλος ηχος (αναλογιζομενος οτι ακουω οτι επιασε το Mic) :)

Την επομενη φορα ομως φτιαξε και το φωτισμο του χωρου και γενικα το θεαμα καθως οπως ξερεις η φραση ειναι "Ηχος και Φως" που σημαιναι οτι το ολα αποτελεσμα επιρρεαζεται και απο το ματι (αφου διαλεξες να ανεβασεις βιντεο και οχι μονο ηχο)  ;)

 

 

καταρχην και μονo τα καλα  λογια ...απο εσενα που σε εχω ακουσει και εισαι παιχταρας μεγαλος με κολακευουν αφανταστα....ειλικρινα μιλαω δεν το περιμενα....κατα τα αλλα η ηχογραφηση γινεται με την καμερα του κινητου οποτε δεν ειναι και η καλυτερη....παντως ΣΠΥΡΟ σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...οσο για το φως εχεις δικιο αλλα δεν πολυ ψαχνομαι σε αυτο τον τομεα...εξαλλου πρεπει να εχεις και φωτογενεια και με τα χαλια που βλεπεις δε.... ;D

respect!!!!respect!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...οσο για το φως εχεις δικιο αλλα δεν πολυ ψαχνομαι σε αυτο τον τομεα...εξαλλου πρεπει να εχεις και φωτογενεια και με τα χαλια που βλεπεις δε.... ;D

respect!!!!respect!!!!

Κακως να ψαχνεσαι. Δεν γινεσαι φιρμα αλλιως :) Γιατι ο Satriani και οι λοιποι Satriaνηδες εχουν φωτογενεια?

Εσυ φτιαχνεις το "μυθο" σου ;)

 

 

Οσο για την κριτικη λεω αυτο που πιστευω, δεν μενω σε κατι μικρολαθακια λογω συνθηκων ηχογραφησης-βιντεοσκοπησης και ξερεις καλα τι λεω.

Με βοηθας και εσυ με το κομματι που διαλεξες που ακουγεται ευχαριστα (απο μενα τουλαχιστον).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν θες ...εχω γραψει και το rubina λιγο πιο κατω...θα με ενδιεφερε η αποψη σου παρα πολυ...εαν εχεις κουραγιο και ορεξη ακουσε το εαν θες....βεβαια μην ψαχνεις να με βρεις γιατι εχει σκοταδι απλα ακουσε το και πες μου την γνωμη σου......ευχαριστω...

για να μην ψαχνεις ειναι εδω... ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=164860.0

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία το πας. Λίγο τις εντάσεις και τον ήχο σου δες.

Και βάλε ένα μπλουζάκι ή κάτι...!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και βάλε ένα μπλουζάκι ή κάτι...!

 

 

δεν το κανω επιτηδες ;Dαπλα παιζει κληρονομικοτητα με την εφιδρωση και καταλαβαινεις οτι γινομαι μουσκεμα στο μπαμ.....μπορει και να φαινεται κιολας οτι εχω γινει...... ::)

γι'αυτο λεω σβηστα τα φωτα κα ολα καλα.... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου