Προς το περιεχόμενο

satriani-RUBINA


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εαν δεν μου παρετε την καμερα απο τα χερια ...αυτα θα εχετε...λοιπον...συντομευετε γιατι χανομαστε!!!! ;D

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος - phrasing, ύφος, απόδοση. Δύο παρατηρήσεις... οι εξής τρεις:

1. άναψε κανά φως! [αλλιώς ανέβασε το ως mp3;)]

2. ο [καθαρός κυρίως] ήχος παραείναι  bright [άποψή μου]

3. θέλει λίγο περισσότερο προσοχή στην λεπτομέρεια [αν φυσικά θες να το αποδώσεις 100% όπως το original και αυτό σε σχέση με άλλα covers πάνω στο κομμάτι όπως π.χ του Cesar Huesca - και μόνο η σύγκριση πάντως σημαίνει πολλά για την ποιότητα της δικής σου εκτέλεσης].

Anyway, bravo!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε μου....για το bright του καθαρου εχεις δικιο αλλα δεν πολυ ψαχνω τον ηχο...βαζω την κιθαρα και γραφω κατευθειαν ετσι για χαβαλε και για να δω πως ακουγεται και τι λαθη...κανω γενικοτερα.

απο την αλλη ξερω οτι δεν το εχω 100% ακι αυτο γιατι γερασα ο καημενος και βαριεμαι να κοιταω νοτα νοτα τα κομματια.. ;D( ή δεν μπορω δεν εχω κατασταλαξει ακομα)...

και φυσικα δεν φαινομαι γιατι κανω σαν καραγκιοζης οταν παιζω.....μαλλον θα καταληξω σαν τον buckethead μου φαινεται ::)

 

ευχαριστω παντως πολυ...ακομα και που το ακουσες...ποσο μαλλον για τα λογια σου...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο αρχηγέ!

 

το κομματι δεν το ειχα υποψη, δεν ξερω αν το ακολουθεις πιστα ή οχι, πάντως αυτο που ακουω μου αρεσει !

 

Ευχαριστως θα ακουγα κι αλλα ή το ίδιο με πιο πολλή ελευθερία κινήσεων εκ μερους σου (ριξτα!)

 

"γερασα ο καημενος και βαριεμαι να κοιταω νοτα νοτα τα κομματια.."  :D  :D  :D 

Σε νοιώθω! γμτ οταν ειχα την περισσοτερη ορεξη και χρονο δεν υπηρχαν ολες αυτες οι σημερινες ευκολιες τυπου guitarpro κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ ΝΙΚΟ...το κομματι ειναι απο την live εκδοχη του στον δισκο ''time machine'' του 1993. κοιτα κατα βαση ειναι ετσι  και βαζω και μερικα δικα μου παντα ετσι για αλλαγη.... Συνηθως ακουω την studiο εκδοση και την live και παιρνω οποια κομματια μου αρεσει και μου καθονται καλυτερα απο εκαστη και τα ταιριαζω οσο γινεται...εαν γινεται...παιζει και το προσωπικο στοιχειο μεσα...οσο γινεται γιατι απο μονα τους ειναι καταπληκτικα κομματια και ειναι αμαρτια να γραψεις κατι αλλο εσυ(θα σε μουτζωνουν και οι τοιχοι)  ;D

σε ευχαριστω πολυ παντως για τα λογια σου....υπαρχει και το ''love thing'' απο την εκδοχη του ''live in san francisco'' στην αναμονη....γι'αυτο καλυφθειτε!!!  :P

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος, φοβερος.......

δωσε και αλλα video ston λαο.

 

ρε μηπως με κροιδευετε....??????????? :P

σε ευχαριστω πολυ sils.....προσεχε ομως τι λες.....θα ξαναβαλω δεν μασαω μεχρι να με κανει ban κανενας admin.... ;D

να'σαι καλα....για τα καλα σου λογια!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις λιωσει στη μελετη ε?

Το εχεις στα "αυτια" σου το κομματι μενει λιιιιιιγη εξασκηση ακομα για να περασει τελειως και στα χερια.

Και ειμαι σιγουρος οτι σημερα πλεον "το εχεις" αλλα βιαζοσουν να το ανεβασεις ανετοιμος αλλα μεσα στην κ..υλα. :)

Ακουγεται ευχαριστα.

Αντε σιγα σιγα και δικες σου συνθεσεις.

Και μη κολλας στο joe και περασει και στη τελευταια ρανιδα του αιματος σου το παιξιμο του, μελετα κι αλλους* για να "ανοιξει" και το μυαλο και το χερι σου ;)

 

 

 

*beck, jimi, gilmour, evh, srv, eric johnson, edge, navarro, andy summers, joe pass, benson, meola, gambale, dimebag, kollman, κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου