Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω από Philip Glass, Ελευθερία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα διπλό δίσκο του Philip Glass, με όνομα Orion, στο δεύτερο cd το

τελευταίο τραγούδι το λέει η Ελευθερία Αρβανιτάκη, και είναι το Τζιβαέρι σε εκτέλεση με μια συμφωνική ορχήστρα.

 

Αν τυχόν κάποιος έχει το κομμάτι θα με έφτιαχνε πραγματικά αν μου το ανέβαζε!, η αν κάποιος ξέρει που μπορώ να

να το βρω… έχω ψάξει παντού, σε διάφορα forums που postαρουν κομμάτια, με διάφορα προγράμματα,

και με  Torrent,

 

Ελπίζω να τηρηθούν η κανόνες δεοντολογίας όταν ένας κανιμοθριος ζήτα βοήθεια! ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει πίσω.  :(

Δεν γνώριζα οτι ο Philip Glass έχει συνεργαστεί με την Ελευθερία Αρβανιτάκη

και οτι ο Φίλιππας γουστάρει Τζιβαέρι ...

 

Πού να τα παρακολουθείς όλα ... ?

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα διπλό δίσκο του Philip Glass, με όνομα Orion, στο δεύτερο cd το

τελευταίο τραγούδι το λέει η Ελευθερία Αρβανιτάκη, και είναι το Τζιβαέρι σε εκτέλεση με μια συμφωνική ορχήστρα.

 

Αν τυχόν κάποιος έχει το κομμάτι θα με έφτιαχνε πραγματικά αν μου το ανέβαζε!, η αν κάποιος ξέρει που μπορώ να

να το βρω… έχω ψάξει παντού, σε διάφορα forums που postαρουν κομμάτια, με διάφορα προγράμματα,

και με  Torrent,

 

Ελπίζω να τηρηθούν η κανόνες δεοντολογίας όταν ένας κανιμοθριος ζήτα βοήθεια! ;D

 

H κανόνες (νορμάλ αλλά & δεοντολογίας) για κανιμόθριους και παλιούς ανεξαιρέτως λένε ότι δεν μπορούμε να σε παραπέμψουμε σε παράνομη μέθοδο απόκτησης υλικού με πνευματικά δικαιώματα. To πιο απλό κι εύκολο που θα μπορούσες να κάνεις είναι το αυτονόητο, και που δεν θα χρειαζόσουν τη γνώμη του φόρουμ για να το αντιληφθείς: να πας να αγοράσεις το ίδιο το cd, πχ. http://www.amazon.com/Philip-Glass-Orion/dp/B0009B835O, ή αν δεν σε ενδιαφέρει όλο να αγοράσεις μόνο το mp3 που σε ενδιαφέρει.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την δεοντολογία ρε bloody πλάκα έκανα, δεν το ήξερα πώς δεν παίζει να ανταλλάζουμε mp3 εδώ sorry.

Και δεν αγοράζω από internet τίποτα, ούτε πιστωτικές έχω ούτε ξέρω και πώς γίνετε.

Τέλος πάντων thnx  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου