Προς το περιεχόμενο

BOSS GT-8...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...το απολυτο μηχανημα - τα εχουμε ξαναπει αυτα ΑΛΛΑ δεν υπαρχουν Patches για ''κατεβασμα''. Ερχομαι λοιπον να ρωτησω τους τυχον κατοχους του εν λογω μηχανηματος αν εχουν ''φτιαξει'' προσωπικα Patches (και δεν τα εχουν ''ανεβασει" στο http://www.bossgtcentral.com διοτι τα εχω κατεβασει ολα απο εκει)... να δωσουν λιγο απο το φως τους εδω και να κανουνε ''upload'' με καποιο τροπο ετσι ωστε οι ενδιαφερομενοι να μπορεσουν να τα καετεβασουν....Να στε καλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενταξη ρε παιδια μη το βαρατε το παιδι........πολυς κοσμος εχει λαθος αποψεις μεχρι να ανακαλυψει το σωστο (η το καλυτερο απο το προηγουμενο)!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :lol:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξη ρε παιδια μη το βαρατε το παιδι........πολυς κοσμος εχει λαθος αποψεις μεχρι να ανακαλυψει το σωστο (η το καλυτερο απο το προηγουμενο)!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :lol:

στην περιπτωση αυτη το προηγουμενο ειναι το καλυτερο.. (λαμπα) :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι εχετε παθει ολοι με την λαμπα?????αμαν 8O !!μην ειστε απολυτοι ρε παιδια....εγω gt-6 εχω και ειμαι ευχαριστιμενος...εχω παιξει με λαμπατους ενισχυτες και δεν μου κανει ο ηχος τους.ενταξει και εγω θα ηθελα να ειχα το rig του petrucci με road king και ρακιερες αλλα δεν εχω 20000ευρο :?προτιμω να εχω ενα καλο amp simulator με καλα εφε και πολλους συνδυασμους και εναν καλο ενισχυτη(line6 εχω)παρα να εχω εναν λαμπατο ενισχυτη! :wink: Αυτα οσο αφορα ολους τους snob με τα ψηφιακα.....(παντα καλοπροαιρετα)

Τωρα φιλε μου GeorgeLynch αυτο το site που λες ισχυει??δεν μπορω να μπω!Για πες μου πληροφοριες.... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noμίζω ξανασυζητήθηκε και μάλιστα παρατέθηκαν και οι διαφορές με την Tonelab.Αν κρίνω απο το μεταλοnick τουλάχιστον στο drive θα του αρέσει εννοείται η GT-8.

 

Υ.Γ Ο μέγας Dimebag(R.I.P) transistor είχε και έσκιζε κ%3#ς :!: :!: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε janick o Dime ποτέ δεν εκθειάστηκε για τους ήχους του(δικαίως κατα την άποψή μου) αλλά κυρίως για το παίξιμο του.

 

Φίλε Zakk είναι προφανές πως για να παίζει η συντριπτική πλειοψηφία των κιθαριστών με λαμπάτα μηχνήματα , δεν είναι θέμα "snobαρισματος" αλλά ουσίας.Πίστεψε με πως στο μέλλον θα ανκαλύψεις οτι είναι προτιμότερο να έχεις μια καλή μονάδα παρά , πολλές μέτριες. Παρεπιμπτόντως αυτό δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχουν και μάπες στην λαμπάτη οικογένεια :roll: ( :arrow: Marshall DSL,TSL π.χ.)

 

Φίλε goat έχεις για άλλη μια φορά δίκιο.Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε janick o Dime ποτέ δεν εκθειάστηκε για τους ήχους του(δικαίως κατα την άποψή μου) αλλά κυρίως για το παίξιμο του.

 

Φίλε Zakk είναι προφανές πως για να παίζει η συντριπτική πλειοψηφία των κιθαριστών με λαμπάτα μηχνήματα ' date=' δεν είναι θέμα "snobαρισματος" αλλά ουσίας.Πίστεψε με πως στο μέλλον θα ανκαλύψεις οτι είναι προτιμότερο να έχεις μια καλή μονάδα παρά , πολλές μέτριες. Παρεπιμπτόντως αυτό δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχουν και μάπες στην λαμπάτη οικογένεια :roll: ( :arrow: Marshall DSL,TSL π.χ.)[/quote']

 

+1000 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου