Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαστε ένα μοναδικό forum! Ίσως το μοναδικό που όλα τα θέματα που ανοίγονται (ακόμα και τα πιό σοβαρά) στο τέλος καταλήγουν στο "Περί ανέμων...". Είμαστε το μοναδικό forum που post για τα κακάκια των σαμιαμιδιών πιάνει 15 σελίδες...και φυσικά είμαστε το μοναδικό forum που έχει virtual pets! Τους κανιμοθριους και τα κανέϊ.

Την Παρασκευή λοιπόν, σκεφτόμουν (και δεν είχα και πολύ δουλειά) πώς θα ξεχωρίζαμε ό ένας τον άλλο στο δρόμο...και η ιδέα ήταν αστραπιαία.

Τ-Shirts Kaney.

Έτσι τα έφτιαξα...στο μυαλό μου βέβαια τα κανέϊ δεν είναι μυθικά και εξωγήινα πλάσματα, κοπρόσκυλα  είναι (όπως όλοι μας).

Πως θα τα φτιάξουμε τώρα...

Πρώτα από όλα, εγώ κάνω την αρχή, μέσα στο forum υπάρχουν και άλλο γραφίστες μου μπορούν να κατεβάσουν ιδέες και σχέδια (Zappa μην κρύβεσαι....κάτσε και δούλεψε)...άρα βάζουμε ένα dead line σχεδιασμού και ψηφίζουμε για το σχέδιο.

2) Πέρνουμε προσφορές εκτύπωσης...όλο και κάποιον θα ξέρουμε για να μαζέψουμε 2-3 προσφορές

3) Προπληρώνουμε τα μπλουζάκια (το πως θα το κάνουμε το συζητάμε....δεν μπορώ να τα σκέφτομαι όλα εγώ), πάλι με dead line παραγγελίας

4) Εάν τα μπλουζάκια κάνουν (ας πούμε 10 ευρώ), βάζουμε 15. Γιατί το λέω

Εάν φτιάξουμε 100 μπλουζάκια, το κέρδος είναι 500 ευρώ. Χρηματοδοτούμε την καλύτερη μπυροποσία που έγινε ποτέ από forum

Tεχνικές λεπτομέρεις

Μπλουζάκια θα φτιάξουμε Large και ΧLarge. Super Super XXXXLarge δεν προβλέπεται (Superfunk αρχίζεις δίαιτα!)

http://www.customshop.gr/MAd_Dog.html

Προφανώς και δωρεάν μπλουζάκια δικαιούνται ο giannis που τα δημιούργησε και ο Eyeprotocol που τα ανέδειξε.

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πώς θα ξεχωρίζαμε ό ένας τον άλλο στο δρόμο...

 

εγώ δεν κυκλοφορώ στο δρόμο πλέον, από τότε που γράφτηκα είμαι πάνω απ'το pc μου συνέχεια  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α) Το κανεϊ γράφεται με "γιώτα", και όχι με "ύψιλον".

 

Β) Το κανεϊ δεν είναι πάντα άγριο, εξαρτάται από το πόσο overdrive το ταϊζεις. Μερικά μάλιστα τριπάρουν ανάμεσα μας με εξωτικές ουσίες, π.χ. flanger, με αποτέλεσμα να ακούνε χρώματα και να βλέπουν ήχους.

 

Γ) Black & white t-shirts kick ass!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να υλοποιηθεί το project σου και να σου παραχωρήσω πνευματικά δικαιώματα κύριε marathon θα πρέπει να μου δωρίσεις μια tele χειροποίητη με εκτυπωμένες ατάκες του Wow!,το τι θα την κάνω είναι δικό μου θέμα...Μπορεί να την σπάσω και στο κεφάλι του ;D ;D ;D...Αλλιώς θα σε σε μηνύσω για γελοιοποίηση και εξαπάτηση,η εξαπάτηση δεν ξέρω που κολλάει αλλα τελοσπάντων..

 

Μια νύχτα του επόμενου καλοκαιριού θα πιω άλλο ένα μπουκάλι jack με σκοπό να συγγράψω το νέο απόφθεγμα,το τι πλάσματα μπορεί να ανακηρυχθούν θα δείξει Ο, τότε!

 

;D ;D ;D

 

φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α) Το κανεϊ γράφεται με "γιώτα", και όχι με "ύψιλον".

 

+1

 

Β) Το κανεϊ δεν είναι πάντα άγριο, εξαρτάται από το πόσο overdrive το ταϊζεις. Μερικά μάλιστα τριπάρουν ανάμεσα μας με εξωτικές ουσίες, π.χ. flanger, με αποτέλεσμα να ακούνε χρώματα και να βλέπουν ήχους.

 

+1

 

Γ) Black & white t-shirts kick ass!!!

 

+1

 

---------------------------------

 

Διευκρινίζω ότι η πατρότητα του όρου κανεί είναι δική μου, όχι του giannis. Προκειμένου να μην αδικηθεί του παραχωρώ την πατρότητα του όρου "συγχορίες".

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Μπορεί να την σπάσω και στο κεφάλι του ;D ;D ;D...

φιλικά

Τότε μπορώ να φτιάξω μία από συμπαγές υλικό (μια πέτρινη ας πούμε...) Αν είναι να του το σπάσεις, να του το σπάσεις καλά (αλλιώς ποιός τον ακούει...)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

---------------------------------

 

Διευκρινίζω ότι η πατρότητα του όρου κανεί είναι δική μου, όχι του giannis. Προκειμένου να μην αδικηθεί του παραχωρώ την πατρότητα του όρου "συγχορίες".

 

http://www.google.gr/search?as_q=&hl=el&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ael%3Aofficial&hs=D9d&num=10&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google&as_epq=%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%AF&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=

 

έχεις λάθος.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχορίες (οι) = συγχορδίες + συγχωρω. Είναι οι συγκεκριμένες συγχορδίες που παίζουν οι κιθαρίστες σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, π.χ. σε κηδείες ή μνημόσυνα αποθανώντων μουσικών, ή όταν έχουν κάνει την κουτσουκέλα τους και θέλουν να τους το συγχωρήσει η γκόμενα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευκρινίζω ότι η πατρότητα του όρου κανεί είναι δική μου, όχι του giannis. Προκειμένου να μην αδικηθεί του παραχωρώ την πατρότητα του όρου "συγχορίες".

 

giannis ακολούθα το παράδειγμα του Satriani με τους απεχθείς Coldplay και πήγαινέ τον στα δικαστήρια να του πάρεις τα mac  :P ;D

 

 

+1 kwstas79. Επίσης, τα συγχοροχάρτια είναι στην ουσία παρτιτούρες με τέτοια ακκόρντα. Ακόμα και η εκκλησία βγάζει λεφτά εις βάρος των πτωχών πλην τίμιων μουσικών...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μπορώ να φτιάξω μία από συμπαγές υλικό (μια πέτρινη ας πούμε...) Αν είναι να του το σπάσεις, να του το σπάσεις καλά (αλλιώς ποιός τον ακούει...)

 

Προτείνω σώμα απο μπετόν αρμέ,το μπράτσο να έχει κ οπλισμένο σκυρόδεμα. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου