Προς το περιεχόμενο

ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ' όλους αυτούς μέσα στην καρδιά μου είναι οι deep purple,γιατί με βάλανε στο τριπακι της μουσικής (όχι μόνο της rock) στην ηλικία των 15 χρονών περίπου.

Πάντως αυτόν τον καιρό γουστάρω τρελά τους u2!

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγαπητοί φίλοι,

 

Ζητώ συγγνώμη για την παράδοξη όψη του πλαισίου του δημοψηφίσματος και για τις διπλές καταχωρήσεις ωστόσο ήταν μόλις το πρώτο μου :D

 

Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση, συνεχίστε να ψηφίζετε και να γράφετε :wink: !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα συγκροτήματα του γκάλοπ είναι ίσως τα καλύτερα που εμφανίστηκαν στη παγκόσμια μουσική σκηνή μαζί με μερικά άλλα που δεν αναφέρονται εδώ. Κατά καιρούς και καθώς μεγάλωνα υπήρξαν σχεδόν όλα αγαπημένα μου σε διάφορες χρονικές περιόδους. Πιστεύω ότι λίγο πολύ όλοι κάπως έτσι λειτουργούμε, έχουμε αγαπημένα συγκροτήματα σε συνάρτηση με τον χρόνο. Προσωπικά όμως βρε παιδιά δεν ξέρω τι παθαίνω ακόμα και τώρα όταν ακούω εκείνο το πρώτο ακόρντο της κιθάρας στο Yesterday, η στο Michelle, η εκείνη την εισαγωγή του πιάνου στο Let it be, η ......... :!: Πολλά ''η'' υπάρχουν για τα παιδιά από το Λίβερπουλ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ κακο και μονοπλευρο δημοψηφισμα(προσωπικη μου αποψη).Γνωμη μου σε τετοια ερωτηματα ειναι να γινεται η ερωτηση,και να απανταει καποιος με το ονομα του συγκροτηματος που του αρεσει,και να μην αναγκαζεται να απανταει αλλος!Τωρα για μενα που αγαπημενο μου συγροτημα ειναι οι Cure πως να μου παει καρδια να πατησω 'αλλος'?

P>Come Closer and See!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για άλλη μια φορά, το ερώτημα που τίθεται είναι περισσότερο η απάντηση και η συζήτηση και όχι τόσο η ψήφος που έχει απλώς κάποιο εποπτικό χαρακτήρα. Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτός. Δεν είπε κανείς πως οι Cure δεν είναι τεράστιο συγκρότημα, απλώς και λόγω του περιορισμού που τίθεται από το site έγινε μια επιλογή κάπως πιο κλασσικών συγκροτημάτων.

 

Ευχαριστώ :wink:

 

:arrow: SynthetiK: Αυτή τη στιγμή να καταλάβεις ακούω το End of the World! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι αφορά τα δικά μου γούστα,μόνο οι Queen και οι Pink Floyd μπορούν να χτυπήσουν την κορυφή.Μεταξύ αυτών των δύο...αρνούμαι να διαλέξω!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, να πούμε Nirvana, Metallica και Sabbath λόγω παιδικών χρόνων. Από κει και μετά να πούμε και κάτι άλλο: Deftones, System Of A Down, Tool, A Perfect Circle, Slipknot, Sonic Youth, Pixies, Marilyn Manson, Machine Head, Opeth, Bauhaus, Misfits και Ska-P

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλώντας μόνο για συγκροτήματα (κι όχι για σόλο καλλιτέχνες), ορίστε κάποια που μου'ρχονται χωρίς δεύτερη σκέψη:

 

Pixies, Sonic Youth, Mogwai, Χειμερινοί Κολυμβητές, Velvet Underground, Sigur Ros, Birthday Party, Beatles, Radiohead, Smiths, Faith no more, Στέρεο Νόβα, Pearl Jam, STP...

 

Τι ωραία που είναι να μη χρειάζεται να διαλέξεις μόνο ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου