Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω για το ηχο !!! χαλι μαυρο ....τους ειχα δει το 91 στο mosnters of rock στο Μοναχο και ο ηχος απλα ηταν αψογος....!!! εδω ηταν μια βαβουρα που ωρες ωρες δεν καταλαβαινες τι ακουγες...

 

οπως και να εχει μια χαρα σε γενικες γραμμες...χαρικα που ειδα και πιτσιρικαδες με ροκ μπαμπαδες...

 

Η καμπανα χτυπησεεεεεεεεεεεεεεε......

 

DSC00906.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω εκει που καθομουν(αρενα αριστερα στη μεση απο το extension της σκηνης) ξεχωριζα κατι απο τον ηχο δεν ακουσα τη τραγικοτητα που λετε αλλα ενταξει ηταν ψιλοαθλιος.

 

Το thunderstruck (συγνωμη σε οσους αρεσει) το θεωρω που το θεωρω μλκια κομματι και ισως το χειροτερο που εχουν βγαλει οι ac/dc το ξεσκισε και ο angus.... :P :P :P

 

Mιας και εγινε αναφορα στην ενταση ρε παιδια μονο εγω ειμαι που αν και καθομουν αρκετα κοντα τον βρηκα σχετικα λιγο τον ηχο?Περιμενα να marshalls στο 11 και να μας ξεκουφανουν τελειως,αλλα ενταξει απλα ειχαν εναν δυνατο συναυλιακο ηχο.

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες υπάρχει περίπτωση να μπορέσουμε να ποστάρουμε φωτογραφίες,βίντεο κλπ για όσους δεν είχαν κάμερα ή καλό κινητό ή απλά δεν πήγαν???

ή απαγορεύεται απ'το forum ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαγαμε ροκ ν ρολ στην μαπα!

 

ειναι το μοναδικο Group στον πλανητη που τα σπαει κ προσφερει κ θεαμα!

 

ο ηχος δεν ηταν κ ο καλυτερος...

 

εμεις απο θεσσαλονικη με το "χαλασμενο" λεωφοριο φτασαμε μεσα σε 6 ωρες σαλονικα χαχα

 

θα γραψω κ αλλα απο δευτερα

παω στην πολη του elavd  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Το ΟΑΚΑ που δεν γέμισε. Ειδικά όταν ανέβηκε ο angus στο υπερυψωμένο πράγμα και κοίταζε μπροστά το...κενό, τον λυπήθηκα :P

 

μα πως γίνεται να γεμισει το οακα με τετοιο εισητηριο? εντάξει καταλαβαίνω πως δεν είναι 100% θέμα της μπάντας και πραγματικά δε ξέρω τι περιθώρια έχουν οι ac/dc αλλά πολύ θα ήθελα να ξέρω τις λεπτομέρειες γύρω απο μια τέτοια συμφωνία και το αν το συγκρότημα μπορεί να κάνει κάτι (και τι είναι αυτο) ωστε τα εισητηρια να είναι λογικά.

 

για τα σκηνικά θα συμφωνήσω με κάποιον παραπάνω, ηταν πραγματικά το κάτι άλλο!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά πολύ θα ήθελα να ξέρω τις λεπτομέρειες γύρω απο μια τέτοια συμφωνία και το αν το συγκρότημα μπορεί να κάνει κάτι (και τι είναι αυτο) ωστε τα εισητηρια να είναι λογικά.

 

 

 

 

 

Νομιζω οτι εκανε κατι,γιατι Μ.Βδομαδα που ημουν Λονδινο επαιζαν με αρκετα ακριβοτερο εισιτηριο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ...

 

αξιζε ολα τα λεφτα - απλα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!!!

εχω δει σχεδον τους παντες παντου......(τους ΚΙSS δεν τους ειδα περσυ)

αλλα τετοιο show δεν εχω ματαδει στην ζωη μου.....

 

oi ACDC πιστευω οτι ειναι η τελευταια περιοδεια που κανουν στην καριερα τους και ισως να ειναι το τελευταιο cd  που βγαλανε....μετα συνταξη....

(40 χρονια ειναι αυτα...(20 περιμενα εγω να τους δω.) κριμα που δεν πηρα και τον 9χρονο γιο μου να τους δει αλλα αν ηταν θεσσαλονικη σιγουρα θα τον επερνα....)

 

για τον ηχο το λεω και εγω δεν μου πολυ αρεσε ηταν καπως και εγω φυσικα δεν πηγα να ακουσω ρεσιταλ κιθαρας αλλα τους Acdc γιατι ηταν αθλιος....σιγουρα και η ηλικια και το να χτυπιετε σαν 15χρονος εννοειτε τα αναιρει ολα αυτα εδω εμεις 35 ειμαστε και χτυπηθηκαμε λιγο και τα φτυσαμε.....

 

οσο για τις γκομενες ειδικα εκεινη που τα εβγαλε αμεσως η κοπελα ειναι εξπερτ εχει μεγαλωσει  σε συναυλιες γνωριζει απο τετοια πραματα...δεν εξηγητε αλλιως.....

αλλα και αυτος  ο τυπος με την καμερα που εβρισκε μονο ομορφες γκομενες επαθα πλακα μπραβο τους...ετσι ετσι επιτελους.....

J.C.P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου