Προς το περιεχόμενο

Fender Deluxe P-Bass Special


Προτεινόμενες αναρτήσεις

[superfuck mode=on]

 

Mόνο παραδοσιακό δεν είναι το συγκεκριμένο "κουπί" καθώς έχει ACTIVE ηλεκτρονικά.

Αν θες να σε κοροϊδεύουνε όλοι σου οι φίλοι που το μπάσο σου δουλεύει με ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ πάρτο.

 

[superfuck mode=off]

 

Για τους παραπάνω λόγους άκουσε το πρώτα και μετά κρίνε.

 

 

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα σου προτεινα να ριξεις κ μια ματια στα Cort αφου δεν θελεις να χωσεις πολλα χρηματα μια που θα ειναι δευτερο σου οργανο.

Cort είναι το 4-χορδο που έχω τώρα, αυτό που θέλω να αντικαταστήσω. Απλά δεν θέλω να ξαναπάω σε Cort, αν είναι έτσι κρατάω και αυτό που έχω τώρα...

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cort είναι το 4-χορδο που έχω τώρα, αυτό που θέλω να αντικαταστήσω. Απλά δεν θέλω να ξαναπάω σε Cort, αν είναι έτσι κρατάω και αυτό που έχω τώρα...

 

οποτε μαζεψε κ αλλα λεφτα κ παρε ενα καλυτερο μπασο απο αυτο που εχεις!

μην ξοδεψεις τσαμπα τα λεφτα σου  ;)

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να σε κοροϊδεύουνε όλοι σου οι φίλοι που το μπάσο σου δουλεύει με ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ πάρτο.

Μιλάμε θεικό!! Πέθανα να γελάω!!!  ;D Απίστευτη ατάκα!!

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://guitare.playback-europe.com/cort-gb94_nt-10261.html

 

Βάζει κάτω ΠΟΛΥ πιο ακριβά fender. Μη δίνεις σημασία πάντα στο τι λέει στο headstock, ούτως ή άλλως παίζοντας δεν το βλέπεις καν!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://guitare.playback-europe.com/cort-gb94_nt-10261.html

 

Βάζει κάτω ΠΟΛΥ πιο ακριβά fender. Μη δίνεις σημασία πάντα στο τι λέει στο headstock, ούτως ή άλλως παίζοντας δεν το βλέπεις καν!  ;D

 

αυτο ειναι ΜΠΑΣΑΡΑ!

οχι μονο fender αλλα κ αλλα πολλα ακριβα μπασα τα βαζει κατω!

το ειχαμε παιξει στον Τσελιο με εναν φιλο κ δεν πιστευαμε στα αυτια μας οτι με τοσα χρηματα παιρνεις τετοια μπασαρα!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε θεικό!! Πέθανα να γελάω!!!  ;D Απίστευτη ατάκα!!

 

Καλα, ΘΕΟΣ το ατομο!

Τι ειπε ρε? Με εστειλε κανονικα!!! ¨)

Ετσι ειναι, αλλοι το κατεχουν το εργαλειο και αλλοι υπαρχουν απλα για να μας κανουν να γελαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα ακούσει απο ένα φιλαράκι και αν και δεν είμαι μπασίστα (όχι πως είμαι κιθαρίσταςδλδ  ;D ;D ;D ;D) το όργανο είναι τρελό και καθόλου παιδικό όσο και αν παίζει με μπαταρίες. Το μπασάκι έχει active electronics οχι active μαγνήτες και ακούγεται πολύ καλά πραγματικά για τα λεφτά του. Είμαι σίγουρος οτι αντίστοιχα καλούδια θα βάλει η Fender μελλοντικά και στα Αμερικάνικα μοντέλα εκτός και αν πέσει έξω η εταιρεία λόγω οικονομικής κρίσης, πράγμα που απεύχομαι.

 

Έχει ένα μεγάλο κακό όμως

 

 

Το έχω παραγγείλει σε ένα μαγαζί στην Ελλάδα (να μείνει το ρευστό εγχώρια) απο τις αρχές Σεπτεμβρίου στην ίδια τιμή με του Θωμά και ακόμα δεν έχει έρθει και είναι και άγνωστο το πότε θα έρθει. Αν το πάρω κάποια στιγμή στα χέρια μου, θα σου ηχογραφήσω κάτι για να ακόυσεις αν δεν με έχεις προλάβει. Εγώ παρήγγειλα το μαύρο με την rosewood ταστιέρα που σημαίνει πιο fat ήχο......λιγάκι.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοώ ότι είναι παιδικό ή κακοφτιαγμένο. Πολύ απλά σε κάποιους ... άσχετους προφανώς ... ΔΕΝ αρέσουν τα υπερβολικά πρίμα/μπάσα που έχουν τα active όργανα (άσε που συνήθως ακούγονται εντελώς ψεύτικα).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου