Προς το περιεχόμενο

snooze loop (3) - personnel (blue-wrtsxx)


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελευταιο δεν μπορω να το κατεβασω γιατι λεει σφαλμα αλλα το παλιο σας ειναι πολυ καλο ρε βλαμμενε.

 

Ρε ειναι τρελο το αποτελεσμα και μπορεις να το κανεις οτι θες να το βαλεις οπου θες.Ταιριαζει για χιλια δυο πραγματα και εχει ωραιο ηχο μια χαρα.Ασε τα φλωροτζαζ και τα joe pass και πιασε τα modulation και τα ρευματα ναουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το τελευταιο δεν μπορω να το κατεβασω γιατι λεει σφαλμα αλλα το παλιο σας ειναι πολυ καλο ρε βλαμμενε.

 

για δοκιμασε αλλη μια να το κατεβασεις. Εμενα μου ερχεται κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε παιδια! Πολυ ομορφο, δουλεμενο, επαγγελματικο, ατμοσφαιρικο! Μπραβο!

ευχαριστουμε πολυ παιδια,θα γνωριζετε οτι το θετικο feedback ειναι το μοναδικο κερδος απο τετοιες δουλειες :)

Ναι, το γνωριζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβα διαφορες γιατι δεν τα συγκρινα κιολας αλλα δεν εχω κ τπτ μονιτορ για να ακουσω λεπτομερειες.Οπως και να χει αυτο το στυλ ηχου θα το θελα να το ακουω παντα.

 

Οταν ακουω θορυβο,αυτοκίνητα ή ακομα και σιωπη θα θελα ενα τετοιο background.Μου αρεσε πολυ και το συγκρινω με κατι free improvisation δισκους που ακουσα προσφατα και αηδιασα.Νομιζω πως δεν ειναι το ιδιο ειδος αλλα το κοινο στοιχειο των δυο ειναι η δημιουργια μιας ατμοσφαιρας που απλα δεν μπορει να δημιουργηθει μεσα απο το free.

 

Τεσπα διαφορετικα πραματα αλλα μου χει κανει εντυπωση το κομματι αυτο που κανατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πολύ ατμοσφαιρικό και ενδιαφέρουσα η επιλογή του διαλόγου που επειδή δεν τον κατάλαβα, λειτουργεί σαν εφέ. (Τα λίγα μου σουηδικά έμειναν στο "lila flicka".)

Brain music, που με βύθισε και παρέσυρε. Κάτι που συνήθως δεν συνεπάγεται. Σε τετοια δουλειά πάντως, το συνολικό άλμπουμ θα μετρήσει και το πόσο αποπνέει αυτήν την  ατμόσφαιρα. (Φυσικά θα "δέσει" το όλο πράμα από τον στατικό που θα προστεθεί από το βινύλιο  ;D )

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα εχω να πω.......

''πω ρε π&*$*στη μου, τι ειναι αυτο παλι''!

ακομα καλυτερο απο το παλιο......!

μπραβο παιδια!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

3 (τρεια) βινύλια παρακαλώ!

 

Με στεναχωρεί λιγάκι η δυνατή ένταση εξ'αρχής (mastering issues?) αλλά ακούω από ακουστικά της δεκάρας, και δε μπορώ να πω ότι είναι όχι αξιόπιστα, αλλά ούτε και καλά δηλ.

 

Τέλει κατα τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου