Προς το περιεχόμενο

snooze loop (3) - personnel (blue-wrtsxx)


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

+ τα χάπι χίππο

 

 

Τι χάπι χίππο ρε στηβ ντούζο?

 

Κίντερ μπουένο και γαλλικός με φουντούκι  ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να κάνετε 2 εκδοχές (μία για ψηφιακό φορμά και μία για αναλογικό) σίγουρα σε ότι αφορά το pre-mastering αλλά ίσως και σε ότι αφορά την μίξη - κυρίως σε σχέση με την στερεοφωνική εικόνα στο χαμηλότερο μέρος του συχνοτικού φάσματος αλλά γιατί όχι και το leveling

 

Προφανως και θα κανουμε κατι τετοιο, απλα είμαστε ακόμα στο σχεδιασμό του πως ακριβως θα κινηθουμε (business plan). Θα ενημερωθεις απο τον bueno lover.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο καθυστερημένα, αλλά το feedback νομίζω ότι όσο και αν αργεί είναι ευπρόσδεκτο.. (Ε?)  :) Μπράβο παιδιά, πολύ καλές ιδέες, το όλο low fi θεματάκι μ'άρεσε πολύ, θα το συνόδευα άνετα με κάποιο στοπ - καρέ video, είτε με κάποιο αρχαίας κοπής animation.. (λέμε τώρα  :D). Ζήλεψα λίγο με την καλή έννοια πάντα.. Thumbs up!!!!!!

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το συνόδευα άνετα με κάποιο στοπ - καρέ video,

 

είσαι στο μυαλό μου...  ;)

 

>> Νικόδημε, αν δεν ανοίξεις εσύ θα ανοίξω εγώ θέμα για τις ιδιότητες/ιδιαίτερότητες του Βινυλίου με σενα σπέσιαλ γκεστ!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>> Νικόδημε, αν δεν ανοίξεις εσύ θα ανοίξω εγώ θέμα για τις ιδιότητες/ιδιαίτερότητες του Βινυλίου ........

 

Ορεξη έχεις (πάλι) μου φαίνεται.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου