Προς το περιεχόμενο

cigar box guitars


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βοήθειααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

 

Ξεκίνησα από χαβαλέ και έχω φτάσει να φτιάχνω τα πάντα χειροποίητα.

Αν το όργανο παίξει με βλέπω να το κάνω χόμπι.

 

 

 

Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα Δεν θα ξαναπώ για τους οργανοποιούς κουβέντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθειααααααααααααααααααααααααααααααααα

Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos, Photos....

 

Y.Γ Αxelakos το κουτί μου είναι 20 Χ26 cm

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φτιαξεις δικο σου μπρατσο? Sweeeet! H... κοσμηματοθηκη τρομερη, ουτε οι custom shop του ffmakis τετοια χλιδα ;D

Αν πετυχει, ο Marathon θα πεταξει τις σεγες και τα τρυπανια του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πετυχει, ο Marathon θα πεταξει τις σεγες και τα τρυπανια του ;)

Φυσικά και θα πετύχει, είναι στον σωστό δρόμο, Bouzoukleri προχώρα γερά με τσαμπουκά...αλλά δεν έχω αποκαλύψει όλα μου τα χαρτιά!!!! Μην βιάζεσαι μικρέ bihlas

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ξεχνιώμαστε...σήμερα είναι Παρασκευή με επερχόμενο τριήμερο. Οι συμμετέχοντες στο project ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ, για τεμπελιά (εκλογές κλπ...).

Πρέπει να είμαστε έτοιμοι γιατί θα κλείσω το Ηρώδειο...Nikolas μπορείς να μας γράψεις μια συμφωνική για Cigar Box?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένω το δέμα από τα ΕΛΤΑ... Aισίως την Δευτέρα αν δεν απατώμαι κλείνω ένα μήνα αναμονής.....  >:( >:( Λες κι έρχονται απο το Βόρειο Πόλο!..

 

Τι μπορώ να κάνω γι'αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου