Προς το περιεχόμενο

Αιμοδοσία, ποιός απο σας κάνει;


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσε να είχε αποφευχθεί αυτό το ποστ φίλε evris. Όπως και αρκετές μπηκτές παρακάτω..Δεν χρειαζόταν αυτό το παραλήρημα εναντίον τους.. Τέλος πάντων...

 

Ε οχι και το τελος των παντων  ;) επειδη υπεθεσα οτι οι παπαδες δεν κανουν τοσες καταχρησεις οσο οι κοινοι θνητοι η οτι αυτοι απο ολους τους ανθρωπους πιο ευκολα θα μπορουσαν να στερηθουν τα οργανα τους μετα θανατον για να βοηθησουν τον συνανθρωπο τους (σε σχεση με εναν πχ πυγμαχο η εναν μισθοφορο της λεγεωνας των ξενων ο παπας η ο ιατρος ταιριαζει περισσοτερο φυση και θεση)

 

Πλακα ηταν φυσικα (οπως και αυτο εδω το comment) και αν προσεβληθεις με την ιδεα μου οτι ακομα και οι παπαδες θα μπορουσαν να υποχρεωθουν να σωζουν συνανθρωπους τους (σα δωρητες οργανων) ζητω μεγαλη συγνωμη. Στις 1000 μλκιες που λεω το δευτερολεπτο, μια δυο μπορει να μην ειναι και οι πιο πετυχημενες...

 

Ειδικα με τα θρησκευτικα (η τα πολιτικα, τα κομματικα, τα τοπικιστικα, τα εθνικιστικα, τα ρατσιστικα, τα αθλητικα, τα πολεμικα, τα φεμινιστικα, τα περι ισοτητας φυλων, τα των προβληματων υγειας, τα πολιτικως μη ορθα, τα αντικαπνιστικα, τα φαλλοκρατικα, τα σεξιστικα, τα σεξουαλικα, τα maple vs rosewood, τα σχεδον ολα μαλλον... ) μερικες φορες αυτα τα αστεια δεν τα αντιλαμβανονται ολοι με τον ιδιο τροπο. Αν δεν ξεκαθαρισε το ζητημα οτι προκειται περι αστειου και υπαρχει παρεξηγησις να σβηστουν αμεσα τα comments με αναφορα σε παπαδες κλπ ...

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε evris... :)

 

Η αλήθεια είναι πως δεν κατάλαβα από την αρχή  με ποιον τρόπο τα έλεγες όλα αυτά. Η συγγνώμη είναι δική μου. :)

 

Μου φάνηκε πως ειρωνευόσουν αρκετά και για αυτό σου έγραψα αυτό που έγραψα. Λάθος μου διότι δεν αντιλήφθηκα πώς το έλεγες.. :)

 

Φυσικά και αυτοί, οικειοθελώς, θα πρέπει να δωρίζουν όργανα, σώζοντας έτσι ανθρώπους....Είναι ευλογία (με τον γενικότερο όρο της λέξης έτσι); για τον κάθε ένα, όπως και για αυτούς..

 

Η παρεξήγηση λύθηκε.. ;) :)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε evris... :)

 

 

1) Μου φάνηκε πως ειρωνευόσουν αρκετά

 

2) Η παρεξήγηση λύθηκε.. ;) :)

 

 

Σωστος ησουν παντως και στο 1) αλλα σωστοτερος στο 2)

 

... Και παρεξηγηση ποτε δεν υπηρξε!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

.. Και παρεξηγηση ποτε δεν υπηρξε!

 

Η παρεξήγηση υπήρξε από δικιά μου καθαρά πλευρά..

Εγώ παρεξήγησα τον τρόπο σου...Για αυτο σου είπα η συγνώμη δικιά μου. :)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρεξήγηση υπήρξε από δικιά μου καθαρά πλευρά..

Εγώ παρεξήγησα τον τρόπο σου...Για αυτο σου είπα η συγνώμη δικιά μου. :)

 

Ελα να αγκαλιαστουμε. Οι υπολοιποι μην κοιτατε.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου