Προς το περιεχόμενο

Νεο ασμα U2.


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υποτίθεται ότι το link έχει ενα τραγούδι δεν το άκουσε κανείς σας θάμπωσε το GAS?  :D

 

Soooooooo right!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι το link έχει ενα τραγούδι δεν το άκουσε κανείς σας θάμπωσε το GAS?   :D

 

Είναι επειδή είναι λίίίίίίίίγο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Το πρώτο κομάτι των U2 που ΕΚΛΕΙΣΑ, διότι δεν το άντεχα άλλο. Το ξανάκουσα με το ΖΟΡΙ άλλη μία φορά, πριν ποστάρω, ώστε να είμαι σίγουρος...

 

Ελπίζω να μην είναι αντιπροσωπευτικό του άλμπουμ, αλλιώς λάμα τα...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα, τι το κακο εχει το POP; Ειναι ο αγαπημενος μου δισκος τους, με δευτερο τον Achtung Baby. Οσο ακουω το καινουργιο σινγκλ, τοσο περισσοτερο σκεφτομαι οτι το νεο αλμπουμ θα μας θυμισει εκεινη την (δοξασμενη) εποχη!

 

 

εννοούσα χωρίς έμπνευση μετα το αριστουργημα POP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εννοούσα χωρίς έμπνευση μετα το αριστουργημα POP.

 

A ok, Sorry! Απλα επειδη ακουω συνεχεια να θαβουν το POP σε μουσικους κυκλους, δεν πολυκαταλαβα το ποστ. Friends?

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, ρε παίδες, δεν με τρέλανε το κομμάτι, βασικά δεν μου άρεσε... Όπως και στο "How to dismantle an atomic bomb", νομίζω ότι δεν μπορούν ούτε καν να συγκριθούν με τους U2 του προηγούμενων εποχών (βλ. τη δισκάρα "Rattle and Hum")...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πάντως παιδιά, εμένα κάποια στοιχεία του τραγουδιου μου αρέσαν αρκετά... απλά όλα μαζί μου κάναν μπουρέκι... δεν...

 

:) 8)

I'll follow the signal to the end...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου