Προς το περιεχόμενο

hammond clones


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι αυτός μπροστά μου?🙄 Ο τύπος είναι η ενσάρκωση του "ύπνου".😆 Τις προάλλες έβλεπα ένα 35λεπτο "review" που έκανε στο Hammond XK4, και κόντεψα να κοιμηθώ πάνω στο πληκτρολόγιο του pc.image.gif.a87a02021c10cf097f6bb777dec3e311.gif

35 λεπτά βίντεο εκ των οποίων τα 30 ήταν ομιλία. Έ-λ-ε-ο-ς!image.gif.fa0b6f5f03947a27a19911135a97ab7a.gif

Θα τσεκάρω όμως αργότερα το παραπάνω βίντεο, ελπίζω να μη μου σπάσει τα νεύρα...😌

Btw, με γειά το νέο avatar Dim.image.gif.c4a420af35c0ff77585de605ca7f997b.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

Πάλι αυτός μπροστά μου?🙄 Ο τύπος είναι η ενσάρκωση του "ύπνου".😆 Τις προάλλες έβλεπα ένα 35λεπτο "review" που έκανε στο Hammond XK4, και κόντεψα να κοιμηθώ πάνω στο πληκτρολόγιο του pc.image.gif.a87a02021c10cf097f6bb777dec3e311.gif

35 λεπτά βίντεο εκ των οποίων τα 30 ήταν ομιλία. Έ-λ-ε-ο-ς!image.gif.fa0b6f5f03947a27a19911135a97ab7a.gif

Θα τσεκάρω όμως αργότερα το παραπάνω βίντεο, ελπίζω να μη μου σπάσει τα νεύρα...😌

Btw, με γειά το νέο avatar Dim.image.gif.c4a420af35c0ff77585de605ca7f997b.gif

no talking λεει ο άνθρωπας

 

(εντάξει λίγο συλλαβίζει).

 

το άβαταρ το αλλάξαμε. Ενοχλεί λεει. Είναι κόκκινο πανί...

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

το άβαταρ το αλλάξαμε. Ενοχλεί λεει. Είναι κόκκινο πανί...

Τώρα θα στην πέσουν οι κιθαρίστες...😆

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ποτ-πουρί λοιπόν από παλιότερα του βίντεο με διάφορα organs. Μόνο συγκριτικό δεν το λες βέβαια, αλλά πέρα από αυτό, ήταν -όπως το περίμενα- απίστευτα βαρετό. Άντεξα ως το 18ο λεπτό, μετά έφαγε σούτο και έβαλα να ακούσω ένα άλμπουμ του μεγάλου Stanley Turrentine.image.gif.88cdd68552a775aa577c3b776bf939cd.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Ένα ποτ-πουρί λοιπόν από παλιότερα του βίντεο με διάφορα organs. Μόνο συγκριτικό δεν το λες βέβαια, αλλά πέρα από αυτό, ήταν -όπως το περίμενα- απίστευτα βαρετό. Άντεξα ως το 18ο λεπτό, μετά έφαγε σούτο και έβαλα να ακούσω ένα άλμπουμ του μεγάλου Stanley Turrentine.image.gif.88cdd68552a775aa577c3b776bf939cd.gif

ρε φίλε, εσύ τα έχεις δει όλα....

τι να κάνουμε...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

ρε φίλε, εσύ τα έχεις δει όλα....

Δεν είναι θέμα τι έχω δει, απλά ο συγκεκριμένος είναι βαρετός. Τσέκαρε μερικά βίντεο του ακόμα και θα το διαπιστώσεις κι εσύ.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν είναι θέμα τι έχω δει, απλά ο συγκεκριμένος είναι βαρετός. Τσέκαρε μερικά βίντεο του ακόμα και θα το διαπιστώσεις κι εσύ.

ναι βασικά μιλάει πολύ, αλλά δεν έβαλα εκείνα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου