Προς το περιεχόμενο

John Frusciante - The Empyrean - Η δικαίωση!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως ωραίο είναι το...καλυβάκι του...

 

παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει ποιο τραγούδι είναι αυτό ? ( το video αφαιρέθηκε από το youtube..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 χρόνο αργότερα...

παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει ποιο τραγούδι είναι αυτό ? ( το video αφαιρέθηκε από το youtube..)

Past Recedes οπως σου απαντισε ο φιλος πιο πανω, απο το album curtains, αν σου αρεσε το κομματι σου προτεινω παρεις ολο τον δισκο! Αξιζει απιστευτα. Οσο για το empyrean (το ειχα και εγω τιτλο στο msn μου  ;D ) πραγματικα ενας ξεχωριστος δισκος με ηλεκτρονικη και ψυχεδελικη μουσικη που σε ταξιδευει στον κοσμο του frusci..

 

Love it!

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το ειχα και εγω τιτλο στο msn μου  ;D )

 

Ήθελα και εγώ να το βάλω, αλλά δεν ήξερα πως....

Προτείνω στις 19 Αυγούστου να το βάλουμε όλοι, έτσι για τη φάση..

 

Τι λέτε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry βρε παιδιά, έχω ακουσει το 70% του δισκου μεχρι τωρα και δεν βρίσκω τίποτα τρομερο περα απο την χρηση εφε. Απο άποψη φρεσκάδας, ο Johnies θυμίζει παρα μα παρα πολύ Nine Inch Nails φόρμες και μάλιστα σε βαρετό βαθμό. Και σίγουρα ο δίσκος θα άξιζε κατι παραπάνω εαν αφιέρωνε το 10% του χρόνου, όχι στα εφφε, αλλα στην εύρεση κάποιου καλου ερμηνευτή. Η φωνή του καταστρέφει ολη την μαγεία στα περισότερα σημεία των τραγουδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωνή του καταστρέφει ολη την μαγεία στα περισότερα σημεία των τραγουδιών.

Θα σου πω το εξις, αν δεν ειχες ακουσει τιποτα απο την solo καριερα του εκανες βλακια που ακουσες το empyrean γιατι απλα δεν εχεις συνηθισει πχ τις κραβιες του (βλ. Niandra LaDes and Usually Just A T-Shirt). ΕΠΕΙΔΗ ομως ποτε δεν ειναι αργα! Ριξε μια ματια και σε αλλα album του! Ειμαι κατα 85% σιγουρος οτι το curtains θα σου αρεσει.  :)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω το εξις, αν δεν ειχες ακουσει τιποτα απο την solo καριερα του εκανες βλακια που ακουσες το empyrean γιατι απλα δεν εχεις συνηθισει πχ τις κραβιες του (βλ. Niandra LaDes and Usually Just A T-Shirt). ΕΠΕΙΔΗ ομως ποτε δεν ειναι αργα! Ριξε μια ματια και σε αλλα album του! Ειμαι κατα 85% σιγουρος οτι το curtains θα σου αρεσει.  :)

 

Εγώ συνήθισα τις κραβιές του, διότι στη πολυκατοικία μας ήταν ένα που συνέχια κράβιαζε όταν βράδιαζε. Μία λύση είναι να κραβιαζεις και εσύ πάνω από τις κραβιές του, ώστε να γίνεται πανικός στο σπίτι και να γουστάρεις.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη πολυκατοικία μας ήταν ένα που συνέχια κράβιαζε όταν βράδιαζε. Μία λύση είναι να κραβιαζεις και εσύ πάνω από τις κραβιές του, ώστε να γίνεται πανικός στο σπίτι και να γουστάρεις.

 

 

;D ;D ;D ;D ;D

εμένα με ακούει η πολυκατοικία που κραβιάζω από τα γέλια με αυτά που γράφεις..

 

trolley, είσαι καλά γενικά; παρατηρώ μία έξαψη τελευταία, γι' αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου