Προς το περιεχόμενο

John Frusciante - The Empyrean - Η δικαίωση!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν έχω καταλάβει ποτέ εδώ μέσα γιατί πολλοί ζητάνε από πολλούς ιδιαίτερους και μοναδικούς καλλιτέχνες να γίνουν κάτι που είναι όλοι οι άλλοι, όπως πχ ο fru, radiohead και άλλοι ατάλαντοι

 

+10000..αφού ζούμε στην εποχή του copy-paiste,γι'αυτό.'Ολοι και όλα,αν όχι ίδια,παραπλήσια.Έχει χαθεί προ πολλού η αυθεντικότητα και όταν τη συναντάμε(όπως πχ στις περιπτώσεις που ανέφερες),μας ξενίζει και οι πρώτες αντιδράσεις είναι αρνητικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με παραξανευει ο χαρακτηρισμός 'φρεσκος δισκος'. Πιστευω οτι θυμίζει παρα μα παρα πολυ τους προ 10ετίας Nine inch Nails σε πιο καθαρή εκδοχή. Και νομίζω οτι ισχύει το 'δυστυχώς' δεν έχει φωνη. Ακόμα και οταν μιλάμε για ροκ μουσική. Στο Empyrean συναντάμε μια καλή τεχνική αλλα μια χροιά της διπλανής πόρτας που δεν λέει τίποτα. Δεν νομίζω οτι η ιστορία του ρόκ έχει αφήσει ποτέ την ιδιαιτερότητα της φωνής σε κατώτερη μοίρα απο την τεχνική. Π.χ. ο Kiedis, είναι τεχνικά μια πατάτα, αλλα την φωνή του την ξεχωρίζεις με την μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουατέβερ! Εγώ λέω ευτυχώς δεν έχει φωνή! Μπορούμε να το συνεχίσουμε μέχρι του χρόνου!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου